• damski outlet

OUTLET DAMSKIE  

Pobierz plik z naszymi produktami - tam znajdziesz wszystkie outletowe modele, wraz ze zdjęciami i specyfikacją

Nie zawsze najlepsza jakość musi iść w parze z wysoką ceną. Outlet manekinów damskich MORE Mannequins to limitowane modele kobiecych ekspozytorów,  w pojedynczych egzemplarzach. Kobiece manekiny, które widzisz w outlecie, zostały zaprojektowane kilka sezonów temu.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. To ostatnia okazja, aby wyposażyć swój butik czy atelier w damskie manekiny realistyczne, które w każdym najmniejszym detalu doskonale odwzorowują kobiecą sylwetkę. Kreatywne pozy, precyzyjny makijaż, możliwość dobrania peruki — to cechy charakterystyczne, które wyróżnią Twoją ekspozycje na tle konkurentów.

Damskie manekiny wyprzedażowe to także szeroki wybór ekspozytorów sklepowych z włókna szklanego, w abstrakcyjnym stylu, o gładkich liniach i nowoczesnych kształtach. Dostępne są manekiny kobiece w kolorze białym, czarnym, grafitowym, a także cielistym. W klasycznych posągowych pozach i tych bardziej dynamicznych. Zarówno w wykończeniu matowym, jak i w połysku.

Wyprzedaż manekinów sklepowych damskich to niepowtarzalna okazja dla mniejszych marek, które dysponują niewielką przestrzenią do ekspozycji. Ostatnie egzemplarze manekinów z minionych kolekcji można tu nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach, co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości, przy optymalizacji budżetu, który jest przeznaczany na działania z zakresu visual merchandisingu.

Oprócz outletu damskich manekinów, w naszym sklepie znajdziesz także: męskich manekiny wyprzedażowe oraz outlet dziecięcych manekinów.