• PAPER SOUL manekiny z papieru
 • MORE Mannequins papierowe manekiny na wystawę

PAPER SOUL  

Zrównoważona moda to coś więcej niż etyczna produkcja i wybór ekologicznych materiałów. Jeśli filozofią Twojej marki jest dbałość o środowisko, zwróć uwagę na otoczenie, w którym prezentujesz swoje kolekcje. Ekologiczne manekiny to przyszłość visual merchandisingu. Zachwycają estetyką, są trwałe i nadają się do recyklingu. Ich produkcję cechuje mniejszy ślad węglowy nawet o 90%.

Ekologiczne manekiny projektowane w Polsce, które znajdziesz w naszej kolekcji, wykonujemy w 3 wersjach:

 • z papieru rafii, kleju ryżowego i surowego papieru z recyklingu,
 • z butelek PET i bio żywicy ze skrobi kukurydzianej,
 • z papieru rafii, bio żywicy i surowego papieru z recyklingu.

Manekiny mogą mieć wykończenie z gładkiego, wielowarstwowego eko papieru, który podkreśla charakter ekspozytora oraz z klasycznej farby wodnej, która doskonale odwzorowuje tradycyjne, wysokojakościowe manekiny.

Seria ekologicznych manekinów jest opracowywana z myślą o detalach i nowoczesnym designie. Każdy eko manekin ma precyzyjne, doskonale wyważone linie sylwetki. Manekiny eko występują zarówno w tradycyjnych pozach, jak i tych bardziej awangardowych. Owalne, gładkie twarze w pełni wpisują się w aktualne trendy ekspozycji. Są lekkie i doskonałe w ułożeniu. Mają subtelnie wydłużone kończyny, dzięki czemu każda stylizacja będzie układać się perfekcyjnie.

Dbamy o każdy detal zamówienia. Eko manekiny są dostarczane w opakowaniach przyjaznych środowisku. Wszystkie modele nadają się do recyklingu i ponownego zastosowania. I co ważne – większość ekologicznych manekinów jest dostępnych w zamówieniach z krótkim czasem realizacji. Jako producent manekinów ekologicznych dobrze wiemy, że zapotrzebowanie na eko manekiny, które podkreślają zaangażowanie marki w zrównoważoną modę, będzie rosło. Wychodzimy Ci naprzeciw – zapytaj o krótki czas dostawy serii eko.

 

 

Produkty
Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

 • HOF-1 Kobiecy manekin eko

  Współczesny manekin o kobiecej sylwetce umożliwia szeroki zakres kastomizacji. Zaprojektowaliśmy go z myślą o nowoczesnych markach, które chcą prezentować stylizacje na ekologicznych manekinach. Współczesny manekin HOF1 przedstawia kobiecą, smukłą figurę w prostej, minimalistycznej pozie. Emanuje z niej siła i pewność siebie. Z jednej strony ekspozytor...

  1 965,00 zł
  W magazynie
 • HOF-3 Kobiecy manekin ekologiczny w różnych kolorach

  Ekologiczny manekin kobiecej sylwetki HOF3 przyciąga wzrok swoją modelową pozą. Dłonie delikatnie uniesione ku górze sprawiają, że sylwetka zyskuje na lekkości i subtelności. Poza z jednej strony jest klasyczna, z drugiej kryje w sobie artystyczny wyraz kobiecej delikatności. Kobiecy manekin HOF3 łączy w sobie tradycję i nowoczesne tworzywa. Ekspozytor...

  1 965,00 zł
  W magazynie

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów