Manekiny damskie KOLEKCJA 900

Proste rozwiązania są często najlepsze. Kolekcja 900 to seria wysokiej jakości damskich manekinów w 4 pozach stojących, z którymi można zbudować wiele ciekawych aranżacji witryny sklepowej. Zostały one zaprojektowane tak, by pasowały do wielu stylizacji zarówno solo, jak i w bardziej licznych układach. Tanie manekiny 900 to oferta dla Ciebie jeśli szukasz produktu nowoczesnego, z solidnych materiałów w dobrej cenie.

● Postaci w klasycznych pozach stojących w kolorze białym matowym.
● Uniwersalne modele pasujące do każdego sklepu odzieżowego.
Lekkie i funkcjonalne, wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego.

Uniwersalne damskie manekiny do każdej witryny

Przy projektowaniu ekspozycji sklepowej ograniczeniem bywa budżet. Wybierając kolekcję 900 masz pewność, że niższa cena nie oznacza gorszej jakości. Linia jest wykonana z trwałych materiałów, a postaci są uniwersalne, by móc budować proste, klasyczne witryny. Świetnie nadają się do prezentacji współczesnej mody casual, a także tej bardziej klasycznej (z wyjątkiem butików z ofertą premium). Standardowo te tanie manekiny oferowane są w kolorze białym matowym, jednak można zamówić je w dowolnym wybarwieniu, także w wersji z połyskiem.

Pełny zestaw w dobrej cenie

Damskie manekiny sprzedawane są od razu w kompletnych zestawach. Przy zakupie otrzymujesz również okrągłą szklaną podstawę z mocowaniem w łydkę, rękawiczki oraz farbę korekcyjną. Nie musisz martwić się o dodatkowe akcesoria – produkt jest gotowy do umieszczenia na Twojej wystawie.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów