PODSTAWOWE

Nowoczesne manekiny damskie z kolekcji PODSTAWOWE to pewność, że witryna sklepowa będzie spełniała aktualne trendy visual merchandisingu. W tej kategorii znajdziesz produkty o ponadczasowej formie, które umożliwią Ci zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na Twoją ofertę.

Manekin sklepowy damski z kolekcji PODSTAWOWE — sprawdź, czym się wyróżnia

W tej kategorii produktowej znajdziesz manekiny damskie z dwóch cenionych przez klientów kolekcji:

KOLEKCJA 900 — nowoczesne i designerskie modele dostępne w czterech naturalnych pozach to odpowiedź na potrzeby klientów z nieco mniejszym budżetem. Dzięki wysokiej jakości wykonania stanowią świetną bazę podstawową dla firm, które właśnie zaczynają przygodę ze sprzedażą odzieży lub akcesoriów dla kobiet. Każdy manekin sklepowy damski z tej kolekcji to produkt wykończony w uniwersalnej matowej bieli. Umożliwiają stworzenie stylizacji klasycznych oraz eleganckich. Kolekcja 900 to tańszy odpowiednik manekinów z kolekcji AEGON

OUTLET — jeśli szukasz designerskich manekinów damskich w dużo niższej cenie, z pewnością znajdziesz je w tej kolekcji. Wykorzystaj oryginalność poszczególnych modeli i stwórz ciekawą aranżację w swojej witrynie.

Zalety zamawiania manekinów sklepowych w hurtowni polskiej

Współpraca z naszą marką to przede wszystkim pewność najwyższej jakości. Gwarancja krótkiego czasu realizacji zamówienia oraz możliwość powiększenia swojej kolekcji o kolejne modele z tej samej linii w późniejszym czasie. Zadbaj o świetne wyniki sprzedażowe z damskimi manekinami sklepowymi!  

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj