STF76 Manekin sportowy damski stoi na rękach

SKU:

1 795,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekiny do jogi sportowejto jeden z najnowszych trendów wykorzystywanych w witrynach sklepowych. Nasze propozycje pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i stworzyć niepowtarzalne wystawowe kompozycje.

Zobacz naszą krótką instrikcję , jak dopasowac sportowy damksi manekin do sklepu:https://moremannequins.pl/blog/post/jaki-manekin-sportowy-do-sklepu-wybrac.html

Manekin sportowy damski stojący na rękach od MORE Mannequins

Każdy nasz manekin inspirowany jest inną historią. Model STF76-01 przedstawia wysportowaną kobietę, która pewnie stoi na rękach. Wyprostowana sylwetka oraz proste linie sprawiają, że z postaci emanuje gracja. Jakby utrzymanie się w takiej pozycji nie było dla niej żadną trudnością. Joginka doskonale zaprezentuje odzież w sklepach sportowych oraz butikach z odzieżą dedykowaną do jogi czy gimnastyki.

Swoje kolekcje odzieży sportowej możesz wyrazić poprzez nasze manekiny stojące na rękach .Sport to szerokie pojęcie, dlatego warto wyposażyć się w modele uniwersalne, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Model STF76-01 charakteryzuje się statyczną, oryginalną pozą. Z pewnością wyróżni się ona na tle innych postaci – zarówno statycznych, jak i dynamicznych. Konstrukcja dostępna jest w wersji z głową abstrakcyjną lub semi-abstrakcyjną.

Wysokiej jakości manekiny do jogi sportowej

Manekin sportowy damski stojący na rękach został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Łączy ono w sobie mocne strony tworzywa sztucznego oraz szkła. Nasze modele odznaczają się dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Do zestawu dołączamy farbkę korekcyjną, za pomocą której usuniesz wszelkie odpryski czy zarysowania. To inwestycja na lata, która będzie towarzyszyć każdej kolejnej kolekcji ubrań w Twoim sklepie.

Standardowo nasze manekiny dostępne są w kolorze uniwersalnej biel(mat). Oferujemy możliwość zamówienia modelu w innej dowolnej barwie (mat lub połysk).

Manekiny z szybkim terminem realizacji

Jesteśmy polskim producentem manekinów sklepowych. W naszej ofercie dostępne są różne linie produktów – w tym te dedykowane sklepom sportowym. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia oraz dostawę wprost do Twojego sklepu.

Specyfikacja

Wysokość 177 cm / 69,5 in
Klatka 86,5 cm / 34 in
Talia 65,5 cm / 26 in
Biodra 92 cm / 36 in
Rozmiar buta 38 / 5 UK
Obcas 1 cm / 0,4 in
Płeć damskie
Brand Persona 21-27 lat, 27+ lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa metalowa, kwadratowa, szara (B-40x40-AR)

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: