Manekiny dziecięce CLASSIC MODERN KIDS

CLASSIC MODERN KIDS to dziecięca wersja naszej bestsellerowej kolekcji, inspirowana stylem retro. Wzorowane na starych pracowniach krawieckich, swoim nietuzinkowym wyglądem nadają każdemu wnętrzu charakteru vintage. Manekiny dziecięce z tej kolekcji są wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno i bawełna.

• Chcemy podkreślić, jak ważna jest dla nas ekologia oraz nawiązać do stylu retro
• Modele z tej kolekcji są dedykowane również dla butików premium.
• Za pomocą nawet tego samego modelu, jest się w stanie stworzyć niepowtarzalna wystawę. Ruchome stawy umożliwiają wiele konfiguracji ustawień i interakcji między manekinami

Haute couture dla dzieci.

Produkty z tej serii są doceniane przez projektantów i stanowią doskonały element eleganckiego wystroju wnętrz. Cechą charakterystyczną, a zarazem wyróżniającą tej kolekcji są ruchome ramiona. Manekiny z ruchomymi stawami pozwalają przedstawić różnorodne emocje, których dzieci nie ukrywają. Ręce można zginać, przekręcać i ustawiać pod dowolnym kątem. CLASSIC MODERN KIDS składa się z czterech pozycje manekinów dziecięcych, odpowiednio dobranych do konkretnego wieku: 4 lata, 6 lat, 8 lat i 10 lat. Kategorię wiekową określają kody przypisane do każdego manekina całopostaciowego. Standardowo ręce manekinów są wykonane z jasnego drewna, tors i głowa obszyte są materiałem z bawełny, nogi są wykonane z włókna szklanego w kolorze białym. Ten manekin dziecięcy dostępny jest także w wersji w kolorze szarym.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów