KV4

1 215,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość112 cm
Klatka56 cm
Pas52 cm
Biodra59 cm
Kolorciepła biel, szary mat

Dziecięcy manekin

Manekin dziecięcy KV4-W to elegancki i awangardowy model z kolekcji CLASSIC MODERN KIDS. Inspirowany jest starymi pracowniami krawieckimi. Wizerunek manekina bazuje na drucianej lub głowie obciągniętej materiałem, które nadają im szczególnie unikatowego wymiaru. Dodatkowe znaczenie ma także fakt, iż wykonany jest z naturalnych surowców. Każda z tych dwóch wersji nada wystawie Twojego butiku szczególnej atmosfery. Zdobędzie widzów, przyniesie zainteresowanie, co z kolei przełoży się na Twoje zyski.

Zobacz krawieckie manekiny wystawowe:https://moremannequins.pl/manekiny-meskie-bestsellery-classic-modern.60

Wyszukany styl manekina dziecięcego

Manekin krawieckijest produktem nieszablonowym. Idealnie odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 4 lat. Jeśli chcesz stworzyć bajkową wystawę rodem z dziecięcych marzeń, ten manekin będzie genialnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zbudujesz świat dziecięcych wizji, stworzysz małych bohaterów w doskonale skrojonych ubraniach. Swobodna poza, ruchome ręce i proste ułożenie nóg, dają możliwość zbudowania interesujących kreacji. Zwłaszcza ruchome stawy stwarzają potencjał do wyrażania całej gamy emocji, których dzieci nie ukrywają. W zależności od przyjętej koncepcji możesz ustawić dziecięce manekiny w taki sposób, aby wszystkie razem zaciekawiły swoim wydźwiękiem potencjalnych klientów.

Manekin całopostaciowy dziecięcy wykonany jest z włókna szklanego, bawełnianego materiału oraz z jasnego drewna. Takie niespotykane połączenie tworzy genialną całość.

Polski producent- światowy manekin

Jedyny taki manekin na rynku od polskiego producenta. Innowacyjny z elementami klasyki, pozwoli na stworzenie witryny na miarę światowych produkcji fantasy. Obudź w sobie dziecięcą ciekawość, puść wodze fantazji i działaj. Manekiny z tej serii pomogą Ci zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

Czy jesteś gotowy?

Ten model to produkt dla wizjonerów i kreatorów mody. Jeśli jesteś na naszej stronie, to oznacza, że masz wizję na swój sklep. My dostarczymy niekonwencjonalne manekiny, Ty wystawisz je na widok publiczny w swoich kreacjach. Razem dokonamy niemożliwego.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Dziecięcy manekin

Dziecięcy manekin

Manekin dziecięcy KV4-W to elegancki i awangardowy model z kolekcji CLASSIC MODERN KIDS. Inspirowany jest starymi pracowniami krawieckimi. Wizerunek manekina bazuje na...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji