KV8

1 315,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość130 cm
Klatka66 cm
Pas60 cm
Biodra71 cm
Kolorciepła biel, szary mat

Manekin dziecięcy głowa z drutu

Manekin dziecięcyjest ekstranowoczesny, ale zawiera w sobie elementy klasyki. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, z głową drucianą i głową obszytą materiałem. Wykonany jest częściowo z ekologicznych materiałów, co daje dodatkowy efekt świadomości, że natura ma ogromne znaczenie. Cała kolekcja CLASSIC MODERN KIDS to kwintesencja elegancji i pomysłowości, która pomoże ukazać całą gamę pomysłów na modę dziecięcą.

Zobacz krawiecki manekin sklepowy:https://moremannequins.pl/manekiny-meskie-bestsellery-classic-modern.60

Manekin sklepowy w dobrym stylu

Model odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 8 lat. Postać jest lekko pochylona do przodu, naturalną postawą wyrażając przyjacielskie uczucia do otoczenia. Manekin przedstawia dziecko w naturalnej pozie, której uniwersalny wymiar można bardzo dobrze wykorzystać. To ktoś ciekawy świata, spoglądający z zachwytem na otoczenie. Dziecko, które dużo rozumie i wierzy w lepszą przyszłość. Nie oznacza to, że jest poważnym młodym człowiekiem, jest gotowy na niejedną hecę. Oba manekiny dziecięce są bardzo ciekawe wizualnie, a ich ruchome ręce stworzą istny teatr oparty na gestykulacji. Daje to wielkie możliwości zbudowania sceny, a na niej spektaklu z udziałem małych gwiazd. Manekin całopostaciowywykonany jest z różnych materiałów: nogi z włókna szklanego, klatka piersiowa pokryta bawełnianym materiałem, ręce z żywego drewna.

Nowoczesny design w butiku premium

Intrygujący wygląd obu wariantów manekinów dziecięcych idealnie zaprezentuje wystawę w butikach premium. Nowatorski wygląd wprost zachęca do stworzenia festiwalu barw i zabawy z dziecięcą modą. Ośmiolatki też chcą wyglądać i czuć się dobrze w tym co mają na sobie.

Awangarda wśród manekinów dziecięcych

Nie czekaj i zapytaj nas o szczegóły całej serii lub poszczególnych modeli. Wyróżniają się one na tle innych, to widać gołym okiem. Są perfekcyjnie wykonane, idealnie wyprofilowane i stanowią ozdobę każdego wnętrza. Łatwość, z jaką przyjdzie Ci ustawienie naszych manekinów na wystawie, zadecyduje, że wybierzesz właśnie jeden z tych dwóch wariantów. Gdyby tego było mało, wprost nadzwyczajnie komponują się z innymi postaciami. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy głowa z drutu

Manekin dziecięcy głowa z drutu

Manekin dziecięcy jest ekstranowoczesny, ale zawiera w sobie elementy klasyki. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych , z głową drucianą i głową obszytą materiałem....

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji