KV6

1 315,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość121 cm
Klatka61 cm
Pas56 cm
Biodra65 cm
Kolorciepła biel, szary mat

Model manekin krawiecki

Manekin dziecięcy został stworzony na podstawie klasycznego wzoru. Dodaliśmy do niego szczyptę magii i trochę więcej nowoczesności, co przyniosło efektowny wizerunek. Model jest dostępny w dwóch wariantach, z drucianą głową i obciągniętą materiałem. Każda z tych dwóch wersji pozwoli na stworzenie wystawy rodem z niesamowitych opowieści książkowych i filmowych.

Sprawdź dorosłe modeli manekinów krawieckich

Ruchome ręce manekina to przyszłość

Model idealnie odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 6 lat. Dynamiczna poza dziecka stojącego w rozkroku daje szerokie możliwości jego wykorzystania. Wystaw na światło dzienne najlepsze cechy młodego przywódcy podwórkowej bandy. Dziecka, które ma kilkanaście pomysłów na godzinę i ogromne chęci, aby je zrealizować. A może zechcesz pokazać małą księżniczkę? Słodką i grzeczną. Obydwa warianty tego modelu wykorzystasz do stworzenia jednej, zabawnej i fascynującej wystawy. Oba są charakterystyczne i nietuzinkowe, a razem dadzą wyjątkowo oryginalny efekt. Zwłaszcza ruchome ręce manekina dziecięcego pozwalają wyrazić emocje, które dzieci uzewnętrzniają codziennie. A co powiecie na to, że do wykonania tego modelu użyto ekologicznych materiałów? Klatkę piersiową ma pokrytą bawełnianym materiałem a ręce z jasnego drewna. Tak, tak to manekin naprawdę wysokiej jakości.

Witryna sklepowaz polotem

Nieszablonowe pomysły? Niekonwencjonalna wystawa? Przebojowe postacie? Nie zatrzymuj się w swoich marzeniach. Każdy pomysł, nawet najbardziej awangardowy w swoim wymiarze jest godny realizacji. Dzisiaj liczy się widowisko. Przy pomocy tej kolekcji przekroczysz granice i stworzysz niebanalne przedstawienie.

Futurystyczne manekiny pełnopostaciowe

Śmiało możemy powiedzieć, że całą pracę wykonają za Ciebie te modele. Przyciągają wzrok i pobudzają wyobraźnię. Mamy świadomość tego, że jest to obraz trochę z innego wymiaru, ale wierzymy, że te manekiny trafią na kogoś, kto ma wizję i śmiałe pomysły. Jeśli to Ty, skontaktuj się z nami, razem ustalimy wszystkie szczegóły.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Model manekin krawiecki

Model manekin krawiecki

Manekin dziecięcy został stworzony na podstawie klasycznego wzoru. Dodaliśmy do niego szczyptę magii i trochę więcej nowoczesności, co przyniosło efektowny wizerunek. Model...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji