KNP-12G

1 409,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 152 cm
Klatka 66 cm
Talia 55 cm
Biodra 66 cm
Kolor cielisty

Manekin dziecięcy ID

W naszej ofercie znajdziesz manekiny dziecięce całopostaciowe, które dzięki uproszczonej anatomii są niezwykle proste w aranżacji. Kolekcja ID jest przede wszystkim dedykowana dla grupowych ekspozycji. Pozycje manekinów dziecięcych są dynamiczne i wykonują gesty zainspirowane szkolną aktywnością. Ukazują, jak wyjątkowa jest dziecięca osobowość – kolekcja zawiera manekiny przedstawiające różne charaktery: od spokojnych do przebojowych. Dzięki temu dzieci mogą bardziej utożsamić się z konkretnym modelem, co z pewnością sprawi, ze zapragną eksponowanych przez nie ubrań.

Zaprojektowaliśmy kolekcję manekinów dziecięcych, która łączy w sobie uniwersalność i wyrazistość. Manekiny dziewczęce mają mocno wyprostowane palce, zaś chłopięce są delikatnie zgięte. To jeszcze bardziej podkreśla stopień dopracowania naszych projektów. Decydując się na kolekcję ID, wprowadzisz energię do swojego butiku oraz urozmaicisz całą aranżację. Doceń więc jakość i postaw na wyjątkową kolekcję manekinów dziecięcych ID.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

KNP-12G

KNP-12G

W naszej ofercie znajdziesz manekiny dziecięce całopostaciowe, które dzięki uproszczonej anatomii są niezwykle proste w aranżacji. Kolekcja ID jest przede wszystkim...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji