BESTSELLERY

Bestsellerowe kolekcje kultowych manekinów dziecięcych i młodzieżowych powstały jako alternatywa dla klasycznych modeli. W tej serii najważniejsze jest połączenie tradycji i innowacyjnych pomysłów. Manekiny sklepowe to dzisiaj coś więcej niż stojące w podobnych pozach, szablonowe postacie. W naszym wydaniu to wiele możliwości dowolnego ich ustawiania, tworzenie emocji, gestów, a przez to kreowanie prawdziwej opowieści.

Poznajcie najlepiej sprzedające się kolekcje:

CLASSIC MODERN
– ta kolekcja manekinów sklepowych jest dedykowana przede wszystkim dla tych, którzy mają awangardowe pomysły i chcą podkreślić haute couture swojego sklepu lub pracowni. Wykonane w dwóch niekonwencjonalnych wariantach nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu vintage. To połączenie klasyki inspirowanej pracowniami krawieckimi z rewolucyjnymi pomysłami rodem z przyszłości. Naturalne materiały, z których są wykonane podkreślają nowoczesne podejście do branży fashion.

ID – kolekcja manekinów z semi-abstrakcyjną twarzą. Stworzona z myślą o maksymalnej uniwersalności, łatwości ustawienia i tworzenia różnorodnych aranżacji. Największym atutem tej serii są realistyczny kolor nude. Pozy są minimalistyczne, ale charakterystyczne. Twarze z delikatnymi rysami dodają im wyrazistości. Chłopców i dziewczynki odróżnia przyjęta postawa, nadając im rozpoznawalnego kolorytu.