KV4 Dziecięcy manekin

SKU:

1 215,00 zł netto

  • obszyta materiałem
  • z drutu

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy KV4-W to elegancki i awangardowy model z kolekcji CLASSIC MODERN KIDS. Inspirowany jest starymi pracowniami krawieckimi. Wizerunek manekina bazuje na drucianej lub głowie obciągniętej materiałem, które nadają im szczególnie unikatowego wymiaru. Dodatkowe znaczenie ma także fakt, iż wykonany jest z naturalnych surowców. Każda z tych dwóch wersji nada wystawie Twojego butiku szczególnej atmosfery. Zdobędzie widzów, przyniesie zainteresowanie, co z kolei przełoży się na Twoje zyski.

Zobacz krawieckie manekiny wystawowe:https://moremannequins.pl/manekiny-meskie-classic-modern.60

Wyszukany styl manekina dziecięcego

Manekin krawieckijest produktem nieszablonowym. Idealnie odwzorowuje wymiary dziecka w wieku 4 lat. Jeśli chcesz stworzyć bajkową wystawę rodem z dziecięcych marzeń, ten manekin będzie genialnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zbudujesz świat dziecięcych wizji, stworzysz małych bohaterów w doskonale skrojonych ubraniach. Swobodna poza, ruchome ręce i proste ułożenie nóg, dają możliwość zbudowania interesujących kreacji. Zwłaszcza ruchome stawy stwarzają potencjał do wyrażania całej gamy emocji, których dzieci nie ukrywają. W zależności od przyjętej koncepcji możesz ustawić dziecięce manekiny w taki sposób, aby wszystkie razem zaciekawiły swoim wydźwiękiem potencjalnych klientów.

Manekin całopostaciowy dziecięcy wykonany jest z włókna szklanego, bawełnianego materiału oraz z jasnego drewna. Takie niespotykane połączenie tworzy genialną całość.

Polski producent- światowy manekin

Jedyny taki manekin na rynku od polskiego producenta. Innowacyjny z elementami klasyki, pozwoli na stworzenie witryny na miarę światowych produkcji fantasy. Obudź w sobie dziecięcą ciekawość, puść wodze fantazji i działaj. Manekiny z tej serii pomogą Ci zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

Czy jesteś gotowy?

Ten model to produkt dla wizjonerów i kreatorów mody. Jeśli jesteś na naszej stronie, to oznacza, że masz wizję na swój sklep. My dostarczymy niekonwencjonalne manekiny, Ty wystawisz je na widok publiczny w swoich kreacjach. Razem dokonamy niemożliwego.

Specyfikacja

Wysokość 112 cm
Klatka 56 cm
Pas 52 cm
Biodra 59 cm
Materiał bawełna, drewno
Kolor ciepła biel, szary mat RAL7043
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)
Głowa obszyta materiałem, z drutu

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: