Manekiny dziecięce TOMBOY

Kolekcja manekinów dziecięcych całopostaciowych TOMBOY została zaprojektowana dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Najbardziej charakterystyczna seria, która ukazuje dynamiczne pozy młodzieży. Zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością wchodziły we wzajemne relacje. Inspirowane codziennymi sprawami i aktywnością młodzików. Modele mają abstrakcyjne głowy z uszami, co nadaje im nowoczesnego designu.

• Niepowtarzalna kolekcja wyróżniająca się oryginalnymi pozami, oddającymi charakter aktywnych dzieci w wieku szkolnym
• Łatwość zestawienia ze sobą modeli – bez problemu wchodzą ze sobą w korelacje.
Manekin dziecięcy biały to idealne rozwiązanie dla Twojego sklepu. Wybierz uniwersalny model manekina, który bezproblemowo dostosuje się do każdego typu wystawy.

Dzieciaki z sąsiedztwa.

Kolekcja wyróżnia się oryginalnymi dziecięcymi pozami. Unikalne sylwetki prezentują całe spektrum gier, zabaw i sportów, które w codziennej rzeczywistości naszych dzieciaków zajmują całkiem sporo miejsca. Pasja to słowo klucz, a modele TOMBOY wysuwają na pierwszy plan młodzieńczy zapał. To jednak nie wszystko, te białe manekiny dziecięce pokazują ich charakterki i temperamenty. Buntownicza postawa, która wyraża jednoznacznie, że ten mały rozrabiaka zawsze postawi na swoim. Manekin siedzący to zagadka, nigdy nie wiesz, co przyjdzie mu do głowy. Ubrany w stosowny do tego strój sprawi, że dzieci zobaczą w nim samych siebie. To grupa dzieciaków z sąsiedztwa, trochę niesforne i zbuntowane postacie. Wiele manekinów dziecięcych pełnopostaciowych z tej serii prezentuje sylwetki typowo sportowe jak taniec, gimnastyka czy gra w piłkę. Po prostu ekspresja i ambicja to hasło przewodnie kolekcji TOMBOY.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów