TMB-10

1 415,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 140 cm
Klatka 68 cm
Talia 60 cm
Biodra 74 cm
Kolor cielisty

dziecięcy manekin spoglądający przez ramię

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię ożywi ekspozycję i nada jej nowoczesnego wyrazu. Sprawdzi się w pojedynkę — do prezentacji stylizacji wewnątrz atelier. Będzie także idealnym uzupełnieniem grupowych aranżacji najnowszych kolekcji w witrynach butików.

Nietypowa, dynamiczna poza modelu TMB10 przyciąga wzrok. Przypomina sylwetki, które możemy obserwować w butikach najbardziej znanych projektantów świata. Manekin jest ustawiony do nas tyłem, jednak mimo to, spogląda wprost na nas – zaglądając przez jedno ramię. Nietypowe? Zgadza się – to manekin, który z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów. Sprawdzi się jako ekspozytor chłopięcych stylizacji z atrakcyjnym wykończeniem tyłu odzieży i modnego obuwia (stopa manekina jest zwrócona prostopadle do odbiorcy). Dynamiczna sylwetka wzbudzi w potencjalnych klientach zainteresowanie i zachęci do zapoznania się z pozostałą częścią kolekcji.

Opowiedz historię z udziałem manekinów dziecięcych : https://moremannequins.pl/blog/post/wystawa-z-manekonow-dzieciecych.html

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię wzbudza ciekawość odbiorcy

Chcesz w nietypowy sposób przyciągnąć wzrok odbiorcy? Szukasz ekspozytora, który doskonale zaprezentuje najnowszą kolekcję, a jednocześnie wzbudzi ciekawość i chęć odkrywania marki? Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię spełni Twoje oczekiwania. Niebanalna poza, wysokiej klasy materiał, abstrakcyjna, gładka głowa z delikatnie wyrzeźbionymi rysami — to dzięki dbałości o detale nikt nie przejdzie obok Twojej ekspozycji obojętnie.

Designerski manekin dziecięcy z włókna szklanego

Chłopięcy manekin dziecięcy TMB10 z serii TOMBOY to designerski ekspozytor dla wymagających marek. Został wykonany z niebywałą starannością. Do produkcji wykorzystano wysokiej klasy włókno szklane — surowiec, który doskonale sprawdza się w aranżacji wystaw w ekskluzywnych salonach sprzedaży.

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię — dostępność

Wsłuchujemy się potrzeby branży, dlatego dbamy o stałą dostępność modeli TOMBOY w magazynie MORE Mannequins. Zapytaj nas o możliwość szybkiej dostawy ekspozytora TMB10.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

dziecięcy manekin spoglądający przez ramię

dziecięcy manekin spoglądający przez ramię

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię ożywi ekspozycję i nada jej nowoczesnego wyrazu. Sprawdzi się w pojedynkę — do prezentacji stylizacji wewnątrz atelier. Będzie...

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej kolekcji