TMB12

1 415,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość140 cm
Klatka67 cm
Talia60 cm
Biodra58 cm
Kolorcielisty

Manekin nastolatek siedzący

Siedzący manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi nogami to oryginalny ekspozytor do prezentacji dziecięcych stylizacji. Manekin ustawiony jest w nietypowej pozie. Postać z jednej strony jest oparta na lewej ręce. Nogi są skrzyżowane, ale nie w klasycznej pozycji “po turecku” - jedno kolano jest wysunięte ku górze, a na nim spoczywa prawy łokieć. Taka pozycja wskazuje na wygodę i komfort. Sylwetka jest ułożona niezwykle naturalnie i swobodnie, co oczywiście ma bezpośredni wpływ na odbiór prezentowanych stylizacji.

Manekin TMB12 został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Materiał ten sprawdza się w prezentacji ubrań z kolekcji rzemieślniczych i ekskluzywnych marek. Standardowo dostępny jest w kolorze złamanej bieli. Odcień można dostosować do indywidualnych potrzeb i wizji projektantów VM. Oryginalna poza ekspozytora TMB12 w wyjątkowy osób zaprezentuje najnowszą kolekcję. Nada wystawie nietypowego wyrazu i wprowadzi do atelier nutę dynamiki i dziecięcej ekspresji.

6 sprawdzonych sposobów, jak ustawić manekiny dziecięce

Siedzący manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi nogami do prezentacji kolekcji unisex

Gładka abstrakcyjna głowa i nieoczywista poza nadają manekinowi TMB12 tajemniczości. Co więcej, trudno jest określić, czy postać ma sylwetkę chłopca czy dziewczynki. Dlatego siedzący manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi nogami może prezentować stylizacje damskie, męskie oraz te unisex. To doskonały sposób na ekspozycję nowoczesnych kolekcji, które dają swobodę doboru stroju, niezależnie od kategorii odzieży.

Możliwości aranżacji wystawy w atelier

Mogłoby się wydawać, że manekin w pozycji siedzącej to ograniczone możliwości aranżacyjne. Nic bardziej mylnego. Model TMB12 nie ma żadnych wystających elementów i zwisających nóg, które przeszkadzałyby w postawieniu manekina na podłodze. Projekt umożliwia umieszczenie ekspozytora na podstawie lub wśród pozostałych manekinów stojących.

Siedzący manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi nogami — dostępność

W magazynie MORE Mannequins dostępne są najpopularniejsze i najnowsze kolekcje jakościowych manekinów. Sprawdź dostępność ekspozytora TMB12 i skorzystaj z krótkiego terminu dostawy.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin nastolatek siedzący

Manekin nastolatek siedzący

Siedzący manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi nogami to oryginalny ekspozytor do prezentacji dziecięcych stylizacji. Manekin ustawiony jest w nietypowej pozie. Postać z jednej...

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej kolekcji