ACM02

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187 cm
Klatka102 cm
Pas80 cm
Biodra96 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat, szary mat

Manekin całopostaciowy

Kolekcję AEGON charakteryzuje prostota i idealistyczne odzwierciedlenie męskich sylwetek. Prezentowany manekin wystawowy ACM02 jest inspirowany wybiegami modowymi, dlatego zwróci uwagę każdego. Jest to model uniwersalny, przeznaczony do ekspozycji najbardziej różnorodnych stylizacji.

Luźna poza manekina, zawadiacko skierowana do przodu wyraża postawę mężczyzny, który nie boi się wyzwań. Pokazana na nim odzież będzie manifestacją śmiałych poglądów. Niewątpliwym atutem manekina całopostaciowego ACM02 jest muskularna sylwetka, na której każdy strój będzie prezentować się po prostu idealnie. Elegancki garnitur, dresy czy zwyczajny casualowy styl – na tym męskim manekinie wszystko będzie dobrze wyeksponowane.

Uniwersalny manekin męski głowa jajo

Nic tak nie zachęca do zakupu odzieży, jak chęć utożsamiania się z oryginalną, nietuzinkową postacią, na której skupiają się spojrzenia innych- tak właśnie chce się czuć każdy mężczyzna.

Manekin wystawowy, ze względu na swoją dobrze zbudowaną sylwetkę, jest przeznaczony do sklepów z odzieżą sportową i codzienną, ale także z odzieżą elegancką i klasyczną. Jego wygląd idealnie odzwierciedla prawdziwie postawnego mężczyznę.
Praca z naszym manekinem jest łatwa, z uwagi na jego wyjątkową ergonomię. Istnieje możliwość dopasowania manekina do niestandardowego wnętrza, urozmaicając w ten sposób ekspozycję.

Wykonany z solidnych materiałów, jest odpowiednio zabezpieczony, aby codzienne użytkowanie nie powodowało trwałych uszkodzeń. Dłonie tych modeli są dodatkowo specjalnie wzmocnione. Standardowo występuje w odcieniach biały mat i szary mat, ale produkujemy go również w innych kolorach, jeśli tylko klient ma taki pomysł. Istnieją także dwie opcje wykończenia, matowy lub połysk. Wszystko po to, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Do manekina dołączona jest okrągła szklana podstawa.

Nienaganna prezencja

Jeśli chcesz przedstawić wszystkie zestawy odzieży w mistrzowski sposób, wybierz tego klasycznego manekina męskiego z głową jajo . Od Ciebie zależy wybór stylu, bo my dostarczymy produkt najlepszy z możliwych.

Dostępny od ręki

Nasze manekiny spełniają wysokie standardy jakościowe, które od lat są niezmienne. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje, dopasuj zamówienie do swoich potrzeb i skontaktuj się z nami.

Zobacz damski  manekin pełnopostaciowy z kolekcji AEGON 

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin całopostaciowy

Manekin całopostaciowy

Kolekcję AEGON charakteryzuje prostota i idealistyczne odzwierciedlenie męskich sylwetek. Prezentowany manekin wystawowy ACM02 jest inspirowany wybiegami modowymi, dlatego...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji