ACM10

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187 cm
Klatka102 cm
Pas80 cm
Biodra96 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat, szary mat

Manekin męski biały mat

Manekin matowy ACM10 jest naszym bestsellerem. Przewodzi mu minimalizm, a zarazem dokładność w odwzorowaniu męskiej sylwetki. Jego cechą charakterystyczną jest uniwersalność, dlatego będzie idealnie współgrał na wystawie, z każdym innym modelem z tej kolekcji.

Model ACM10 przedstawia postawnego mężczyznę, który przyjmując luźną pozę, patrzy prosto przed siebie. Sprawia wrażenie człowieka, który nie chodzi na skróty, zna swoje mocne strony i ma dystans do otoczenia. Daj poczuć to samo swoim klientom. Idealnie pasuje do sklepów z garniturami, koszulami i ubraniami na specjalną okazję. Jego atletyczna sylwetka sprawi, że kreacje prezentowane skupią uwagę każdego i zachwycą klientów.

Manekin matowy – siła przyciągania

Spraw, aby witryna Twojego sklepu była inna niż wszystkie. Charakterystyczny manekin męski ACM10 stworzy ponadprzeciętny klimat wystawy. Tu nie ma miejsca na półśrodki, tu jest czas na Twoją wizję. Przedstaw ją i pokaż klientom, jak powinien wyglądać mężczyzna z klasą. Razem z innymi manekinami z tej kolekcji dokonasz tego w naprawdę łatwy sposób.

Manekin męski , ze względu na swoją postawną budowę, jest dedykowany do sklepów z klasyczną odzieżą. Ten model to naprawdę silny mężczyzna . Jest w nim energia, wigor, a jednocześnie spokój i łagodność.

ACM10 jest szczególnie ergonomiczny w użytkowaniu . Jego postawa jest wprost proporcjonalna do wytrzymałości modelu. Nasz cel to stworzenie produktu o ponadprzeciętnej trwałości, aby był ozdobą witryny sklepowej przez lata. Dostępny w standardzie: biały mat lub szary mat. Na specjalne życzenie możemy go wykonać w każdym innym kolorze wg RAL i wykończyć na połysk. Razem z manekinem dostarczamy podstawę szklaną.

Nieszablonowy styl

Wybierając ACM10 dokonujesz wyboru idealnego produktu. Od tej chwili każda stylizacja będzie prezentować się doskonale, a Ty udowodnisz, że klasyka nie musi być sztuczna i bezosobowa.

Manekin biały – pora na decyzję

Ty wybierasz, reszta należy do nas. Jeśli masz gotowy plan na wystawę w swoim sklepie, sfinalizuj zamówienie. Oferujemy różne rodzaje manekinów, z możliwością personalizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły, dobrać zestawy i kolory. Gwarantujemy szybką dostawę.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski biały mat

Manekin męski biały mat

Manekin matowy ACM10 jest naszym bestsellerem. Przewodzi mu minimalizm , a zarazem dokładność w odwzorowaniu męskiej sylwetki. Jego cechą charakterystyczną jest uniwersalność...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji