ACM09

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187 cm
Klatka102 cm
Pas80 cm
Biodra96 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat, szary mat

Manekin męski matowy

Manekin męski z uwagi na swoją uniwersalną postawę, jest doskonałym produktem. Jego największą zaletą jest możliwość szerokiego zastosowania – w zależności od tego, jaki styl na nim zaprezentujesz. W garniturze będzie prowadził poważne rozmowy. W koszuli, bez krawata, będzie uczestnikiem niezobowiązującego spotkania. W odzieży sportowej sprawi wrażenie wyluzowanego mężczyzny, który właśnie odpoczywa po ciężkim tygodniu pracy. Ważne, aby każda stylizacja zawierała w sobie odrobinę nonszalancji. Taki właśnie jest manekin do sklepu ACM09, a każdy mężczyzna marzy, aby być właśnie taki - dobrze zbudowany, znający swoją wartość i mający coś istotnego do powiedzeni

Manekin do sklepu – postawa ma znaczenie

Jego charakterystyczna postawa wskazuje, że ma dystans do otoczenia, ale ugruntowane poglądy. Pomimo tego, jest otwarty na dyskusję i ma szerokie spektrum argumentów, aby bronić swego zdania. Taka jest jego pozycja i nastawienie.

Manekin całopostaciowy jest przeznaczony przede wszystkim do sklepów z odzieżą sportową i codzienną, ale także doskonale będzie prezentować się na wystawie sklepu z odzieżą ślubną. Śmiało można go nazwać mężczyzną idealnym.

Zadbaliśmy o to, aby był precyzyjnie i odpowiednio wykonany. Naszym celem był produkt o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dlatego stworzyliśmy go z gatunkowo najlepszych materiałów. Wychodząc naprzeciw Twoim sugestiom, oferujemy go praktycznie w każdym kolorze, choć typowy manekin z tej serii jest matowy, w odcieniu bieli lub szarości. Jeśli chcesz zmienić wykończenie na połysk, po prostu nam to powiedz.

Wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego montażu, znajduje się w zestawie z manekinem.

Różne możliwości ustawienia

Jego pozycja jest tak skonstruowana, iż nie zabiera wiele miejsca na wystawie, co stworzy potencjał do wykreowania ciekawej ekspozycji. Różne modele potrafią idealnie współgrać ze sobą, dając w ten sposób szerszą perspektywę. Ergonomia to podstawa i tym odznacza się cała kolekcja AEGON.

Duży wybór manekinów do sklepu

Oferujemy szeroki wachlarz produktów. Co więcej, podpowiemy Ci, który model wybrać lub który będzie idealny do Twojego butiku. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw to nam. Chętnie pomożemy i dostarczymy wybranego manekina w krótkim czasie.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski matowy

Manekin męski matowy

Manekin męski z uwagi na swoją uniwersalną postawę, jest doskonałym produktem. Jego największą zaletą jest możliwość szerokiego zastosowania – w zależności od tego, jaki...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji