ACM21

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • szary mat

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187 cm
Klatka96 cm
Pas75 cm
Biodra92 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat, szary mat

Manekin sklepowy męski

Minimalizm, precyzja i dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne manekina wystawowego ACM21. Wyróżnia się szczuplejszą budową, dając tym samym możliwość łączenia go z innymi modelami. Odznacza się prostą pozycją i patrząc na niego, odnosi się wrażenie, że jest uczestnikiem poważnej konwersacji. Jest odważny i bezkompromisowy. Ubrany klasycznie, w doskonale skrojone ubrania, podkreśli to pierwsze wrażenie. Przeznaczony przede wszystkim do sklepów z koszulami i garniturami. Swobodna sylwetka jest jego atutem, dlatego w zestawieniu z innymi modelami tego typu, jak ACM04 i ACM02, stworzy także klimat codziennego, luźnego spotkania grupy przyjaciół. W tej sytuacji niezbędne będą stylizacje casualowe.

Manekiny męskie na Twojej wystawie

Ze względu na swoją szczuplejszą sylwetkę , jest idealny do budowania różnorodnych sytuacji na wystawie sklepowej. Teraz możesz zabawić się w scenarzystę, tworząc w swoim butiku scenerię jak z filmu. Zanurz się w tej opowieści, niech weźmie w niej udział duże męskie grono. Niech to będzie spotkanie pokoleń, a każdy z nich to jego męski przedstawiciel: ojciec, mąż, przyjaciel, brat lub współpracownik.

Manekin męski ACM21 wyróżnia sięnowymi rozwiązaniami technicznymi , co zapewnia bezproblemową ergonomię pracy. Produkt jest bardzo wytrzymały, co zapewni prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Pomimo tego, że występuje w dwóch wariantach kolorystycznych biały lub szary mat, jest możliwy do wykonania także w innych barwach, z wykończeniem na połysk. Mocowany do okrągłej podstawy.

Niebanalny manekin wystawowy

Pomimo pozornie zwyczajnej pozy ACM21 jest nieoczywisty. Można ustawić go w pojedynkę lub w grupie. W każdej sytuacji zaprezentuje naturalny styl. Wypełni sobą przestrzeń w sposób niespotykany.

Moment finalizacji

Zapytaj nas o ekspresową dostawę manekina wystawowego. Gwarantujemy realizację w krótkim terminie. Wszystkie modele są dostępne, więc czas oczekiwania od momentu złożenia zamówienia do jego wykonania jest bardzo krótki.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin sklepowy męski

Manekin sklepowy męski

Minimalizm, precyzja i dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne manekina wystawowego ACM21. Wyróżnia się szczuplejszą budową, dając tym samym możliwość...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji