ATM-G6

1 965,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość189 cm
Klatka98 cm
Pas82 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorszary mat

Manekin krawiecki męski

Połączenie stylu vintage z nowoczesnością jest znakiem rozpoznawczym kolekcji retro CLASSIC MODERN. Męski manekin czarny ATM-G6 jest inspirowany wyglądem i atmosferą starych pracowni krawieckich. Ciemny, szary kolor i wyróżniający się styl manekina, podkreśli elegancję Twojej wystawy sklepowej. Nada również szczególny charakter wnętrzu butiku. Wykonany z naturalnych materiałów stanowić będzie dodatkowy wymiar ekspozycji.

Manekin krawiecki stwarza wiele możliwości

Manekin pełnopostaciowy stylizowany na krawiecki pozwoli aranżować różnorodne sytuacje i budować znakomite efekty wizualne. Prosta pozycja i ruchome ręce pozwalają na wykreowanie ciekawej rozmowy, osobistej relacji, opartej na gestykulacji, która stwarza wrażenie zaangażowania. Razem z innymi manekinami z kolekcji skomponujesz interesujące zestawy. To produkt, który pozwoli Ci puścić wodze fantazji we własnym sklepie.

Postać ze względu na swoją budowę, jest przeznaczona przede wszystkim do sklepów z odzieżą elegancką i klasyczną. Ciemnoszare modele wyjątkowo dobrze prezentują stylizacje jeansowe. Wymiary są proporcjonalne i prezentują idealnego mężczyznę.

Model ATM-G6 z ruchomymi rękoma to konieczność improwizacji, projekcji osobowości mężczyzny. Użyte ciemne drewno podkreśla dobry smak i znakomity gust. Dodany materiałowy tors, tworzy pokusę dla obserwatora z zewnątrz. Na pewno się zatrzyma, aby przyjrzeć się bliżej prezentowanej odzieży.  Konstrukcja modelu jest nowatorska i dzięki temu zachęcająca do wyczulenia na przedstawione obrazy i aranżacje. W zestawie z manekinem znajdziesz elementy niezbędne do prawidłowego montażu.

Zobacz torsy manekinów krawieckich z kolekcji ATELIER.

Klasyczna opowieść

Twój sklep to Twoja wizja. Wybierając manekina krawieckiego ATM-G6 stworzysz scenę, na której możesz coś klientom opowiedzieć, nie tylko pokazać idealne stylizacje. Mężczyźni chcą zobaczyć siebie wśród innych. Zainspiruj ich swoją opowieścią.

Szyk sam w sobie

Szanowny Kliencie, przed Tobą ważne zadanie. Wybierz nieszablonowy model, aby pokazać swój asortyment, styl i wysoki poziom. Takiego manekina kupisz tylko w naszym sklepie. Zadzwoń lub zamów na stronie. Dysponujemy w tym obszarze kompleksową wiedzą, służymy doradztwem.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin krawiecki męski

Manekin krawiecki męski

Połączenie stylu vintage z nowoczesnością jest znakiem rozpoznawczym kolekcji retro CLASSIC MODERN . Męski manekin czarny ATM-G6 jest inspirowany wyglądem i atmosferą...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji