ATM-W7

1 965,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość189 cm
Klatka98 cm
Pas82 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorciepła biel

Manekin krawiecki z ruchomymi stawami

Manekin wystawowy wzorowany jest na wystroju wnętrz starych pracowni krawieckich. Jego styl to mieszanka retro i nowoczesności, co daje niezwykłe wrażenie, jakby te odległe czasy wcale nie minęły. Ze względu na jasne materiały, które zostały użyte do jego stworzenia, można go ustawić zarówno w ciemnych wnętrzach, jak i w jasnym otoczeniu. Do wykonania manekina z ruchomymi stawami użyto naturalnych materiałów, takich jak drewno i bawełna. Jest to nasz świadomy wybór, aby podkreślić, że los Ziemi leży nam na sercu.

Drewniane ręce manekina tworzą klimat

Prostota jest jednym z najlepszych rozwiązań. Manekin męski ATM-W7 ma naturalną sylwetkę, patrzy prosto przed siebie, co jest cechą charakterystyczną mężczyzny pewnego siebie, z klasą. Ruchome stawy i palce dodają tej postaci emocji. Dowolność ich ustawienia pozwoli stworzyć codzienność na wystawie sklepowej. Teraz możesz pokazać osobiste przeżycia, jakich doświadczają mężczyźni każdego dnia: zachwyt, rozbawienie, luz, zapał, zuchwałość, animusz, nieśmiałość - całe spektrum odczuć. Dodaj inne modele manekinów z ruchomymi stawami, takie jak ATM-W6 i ATM-W6-WH i zaaranżuj różnorodne wydarzenia z życia na swojej witrynie sklepowej.

Manekin wystawowy wykonany jest w taki sposób, aby był niepowtarzalny i bardziej ekologiczny. Będziemy ten fakt podkreślać jeszcze wielokrotnie, gdyż jest on dla nas bardzo ważny. Właściwie jego istotą jest niewielki wpływ na środowisko naturalne. Specjalnie wzmocniony jest odporny na zniszczenia. W standardzie sprzedawany w kolorze białym matowym. Do produktu dołączona jest podstawa metalowa.

Wysoka jakość manekinów męskich

Kolekcja CLASSIC MODERN, której przedstawicielem jest manekin wystawowy ATM-W7, doskonale zaprezentuje każdy rodzaj odzieży. Wykonane z najlepszych gatunkowo, naturalnych materiałów, pozwolą wzbogacić walory estetyczne wystawy w Twoim butiku.

Ty wybierasz – my dostarczamy

U nas wszystko jest dopracowane i uporządkowane. Każdy manekin jest szczegółowo przedstawiony na stronie. Warto zapoznać się z naszą ofertą i wybrać odpowiedni model manekina. Zamówienia realizujemy błyskawicznie i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na Was z wyjątkową ofertą.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin krawiecki z ruchomymi stawami

Manekin krawiecki z ruchomymi stawami

Manekin wystawowy wzorowany jest na wystroju wnętrz starych pracowni krawieckich. Jego styl to mieszanka retro i nowoczesności, co daje niezwykłe wrażenie, jakby te odległe...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji