ATM-W6

1 965,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość189 cm
Klatka98 cm
Pas82 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorciepła biel

Manekin krawiecki

Męska sylwetka manekina wystawowego zawiera w sobie jednocześnie styl vintage i innowacyjność XXI wieku . Powstał na kanwie opowieści rodem ze starych pracowni krawieckich. Jasny kolor pozwala umieścić manekina w ciemnych wnętrzach, w których będzie stanowił odbicie i dzięki temu wyglądał jeszcze bardziej zjawiskowo. W jasnym otoczeniu podkreślisz jego niewątpliwe atuty. Wykonanie z naturalnych materiałów to stanowcza deklaracja w sprawie dbałości o naturę.

Drewniane ręce manekina tworzą klimat

Prosta poza manekina, z lekko odchyloną ruchomą głową wyraża postawę mężczyzny pewnego siebie, mającego dystans do otoczenia, ale jednocześnie zainteresowanego sprawami świata. Dzięki temu manekin wystawowy ATM-W6 pozwala na stworzenie ciekawej aranżacji, zawierającej elementy zaangażowania w rozmowę lub zwyczajnego spotkanie przyjaciół. Manekin z ruchomymi stawami to produkt, który zainspiruje Cię do przeniesienia scen z życia na wystawę sklepową, z pełnym wykorzystaniem możliwości różnego ustawienia postaci. Drewniane, ruchome ręce umożliwiają stworzenie widowiska w witrynie. Model dobrze komponuje się z damskimi odpowiednikami ATF-W3, ATF-W1, ATF-W8, ATF-W5.

Chcemy jeszcze raz podkreślić jego wyjątkowość. Został wykonany z naturalnych surowców takich jak bawełna i drewno. Klasyczny model produkujemy w kolorze biały mat, z jasnymi drewnianymi rękoma i torsem obciągniętym płótnem w ciepłym, białym odcieniu. W całym procesie jego powstania dokładamy starań, aby efekt finalny był oryginalny i doskonały. Manekin jest odporny na uszkodzenia i jest dobrą inwestycją na lata.

Zobacz nasz artykuł : ''Czy manekin krawiecki to dobry pomysł na ekspozycje?''

Powód do dumy

Wyróżnij swój sklep, wybierając manekina z drewnianymi rękoma. W ten sposób postawisz na klasykę, naturalność, a jednocześnie przedstawisz śmiałą wizję swoich stylizacji. Manekin męski ATM-W6, razem z innymi manekinami z tej kolekcji, stworzy intrygujący modowy krajobraz, wykorzystując siłę gestów.

Manekin z ruchomymi stawami to produkt na długie lata

Przygotuj się, że spędzisz z nim bardzo długi czas. Dajemy na to naszą gwarancję. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, aby dostarczyć Ci towar najwyższej jakości i możliwie szybko. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zawsze stajemy na wysokości oczekiwań naszych klientów.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin krawiecki

Manekin krawiecki

Męska sylwetka manekina wystawowego zawiera w sobie jednocześnie styl vintage i innowacyjność XXI wieku . Powstał na kanwie opowieści rodem ze starych pracowni krawieckich....

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji