MANEKINY SPORTOWE

Męskie manekiny sportowe to doskonałe połączenie atletycznych linii ciała i dynamiki. Manekiny całopostaciowe w ruchu fantastycznie oddadzą ułożenie sportowej stylizacji, pobudzając jednocześnie wyobraźnie odbiorców.

• Szeroka gama produktów, prezentujących praktycznie każdą dyscyplinę sportu.
• Modele z tej kolekcji wystepuja w dwóch najnowocześniejszych wariantach – z głową semi-asbtrakcyjną lub abstrakcyjną.
• Manekiny, które zachwycają realizmem i oryginalnością.

W naszej kolekcji  manekinów do sklepu znajdziesz zarówno sylwetki uprawiające jogging, gimnastykę, jazdę na rowerze, jak i pływanie. Skok na główkę na wystawie sportowego butiku z pewnością zrobi wrażenie na Twoich potencjalnych klientach. Zresztą nie musisz się ograniczać. Męskie, wysportowane sylwetki doskonale zaprezentują także stylizacje na co dzień, w luźnej, swobodnej formie. W ten sposób wyróżnisz markę na tle konkurencji.

SPORT MALE – manekiny do sklepu sportowego wykonane z dbałością o detale

Wszystkie są wykonane z włókna szklanego. Standardowo występują w białym, matowym wykończeniu. Oprócz pełnych sylwetek, w naszej ofercie znajdziesz również męskie torsy 110 Z GŁOWĄ.

Manekiny męskie do sklepu podlegają pełnej kastomizacji. Możemy dopasować je do kreatywnej wizji Twojej marki. Niektóre modele umożliwiają naturalne kompozycje, w których manekin „korzysta” ze sprzętu sportowego. Dzięki temu możesz podkreślić pełny zakres swojej oferty – od odzieży sportowej, akcesoriów, aż po sprzęt: narty, kijki nordic walking, czy rower.

 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów