STM31

1 747,05 zł netto

1 839,00 zł

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość184 cm
Klatka103 cm
Pas79 cm
Biodra96 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin sportowy piłkarz

Manekin piłkarz STM31 to manekin całopostaciowy w dynamicznej pozycji. Sylwetka mężczyzny o wzroście 184 cm przedstawia moment chwilę przed kopnięciem piłki. Postać może prezentować ubrania w rozmiarze zbliżonym do L. Cechuje go wygodne mocowanie w łydkę i wytrzymały, odporny na uszkodzenia materiał.

Manekin o wymiarach piłkarza

Model STM31 ma wzrost niejednego napastnika czy obrońcy prosto ze światowych muraw. Obwód jego klatki piersiowej wynosi 100 cm, obwód w pasie 79 cm, a w biodrach 96 cm. Wymiary te sprawiają, że za pomocą postaci można tworzyć realistyczne i efektowne aranżacje wystawowe. Zestawiaj manekina z najlepszymi piłkami i strojami wysokiej klasy sportowców

Zobacz damksie manekiny sportowe

Charakterystyka

Manekin piłkarzSTM31 to konieczny element ekspozycji wszystkich sklepów sportowych. Biały manekin matowy wpisze się w każde wnętrze i uwydatni najważniejsze aspekty ubrań piłkarskich, ale można zamówić go także w innym kolorze i wykończeniu. Model występuje w dwóch wariantach – z głową abstrakcyjną lub semi-abstrakcyjna. Został wykonany z wytrzymałego materiału FRP wzmocnionego włóknem szklanym. Dłonie powstały z PVC, a ponadto całość pokrywa powłoka anti-scratch, co zwiększa jego odporność na uszkodzenia. Do zestawu dołączona jest farba korekcyjna i rękawiczki. Manekin montowany jest do metalowej podstawy w kształcie kwadratu, która zapewnia mu stabilność.Ergonomiczne mocowania ułatwiają montaż i przygotowanie manekina do wystawy.

Manekin całopostaciowy na boisku

Męski manekin w kształcie piłkarza sprawdzi się w wielu aranżacjach wystawowych. Doskonale odzwierciedla dynamiczną sytuację z boiska, kiedy sportowiec jest lekko pochylony do przodu i biegnie za piłką. Precyzja wykonania manekina pozwala dostrzec skupienie na piłce, a co za tym idzie – nadaje się do prezentacji nie tylko odzieży, ale i sprzętu w każdym sklepie sportowym. Kup i przekonaj się sam!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin sportowy piłkarz

Manekin sportowy piłkarz

Manekin piłkarz STM31 to manekin całopostaciowy w dynamicznej pozycji. Sylwetka mężczyzny o wzroście 184 cm przedstawia moment chwilę przed kopnięciem piłki. Postać może...

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej kolekcji