STM39

1 839,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka101 cm
Pas80,5 cm
Biodra99 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin sportowy wędrowiec

Manekin ma wysokość 184 cm oraz został wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów. Jest dodatkowo wzmocniony powłoką anti-scratch, dzięki czemu jego żywotność wynosi nawet 5 lat. Białe, matowe wykończenie wpisze się w wystawy wszystkich sklepów sportowych i nie tylko. Przeznaczony do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L.

Kwestie techniczne

Manekin prezentujący postać wędrowca, któremu można założyć plecak.Jego wytrzymałe dłonie zostały wykonane z nowoczesnego materiału PVC, a cała sylwetka powstała z odpornego na uszkodzenia materiału FRP.

Sportowy manekin kilka wersji jednego modelu

Produkt występuje w wersji z głową abstrakcyjną i semi-abstrakcyjną. Jest mocowany do łydki, a wysoki poziom stabilności zapewnia mu dołączona do zestawu metalowa, kwadratowa podstawa. Jest to manekin biały, ale można zamówić go także w innym kolorze, zarówno w matowym, jak i połyskującym wykończeniu. Dobrze komponują się z damskim odpowiednikiem STF79. Użyte do produkcji materiały sprawiają, że model jest odporny na zarysowania czy zadrapania, a jego dłonie są zabezpieczone przed pęknięciami. W zestawie farba korekcyjna do zakrywania ewentualnych zarysowań powstałych w trakcie użytkowania.

Manekiny białe i łatwość pracy

Manekin ten sprawdzi się w wielu aranżacjach wystawowych. Świetnie odwzoruje wędrówki po górach o każdej porze roku. Dzięki ułożeniu rąk można założyć mu plecak w taki sposób, aby trzymał go za szelki. To bardzo wytrzymały model z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym praca z nim jest łatwa, a efekt zachwycający. Nie zastanawiaj się i zamów go jeszcze dziś!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin sportowy wędrowiec

Manekin sportowy wędrowiec

Manekin ma wysokość 184 cm oraz został wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów . Jest dodatkowo wzmocniony powłoką anti-scratch, dzięki czemu jego żywotność...

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej kolekcji