STM34

1 839,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka105 cm
Pas83 cm
Biodra101,5 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Męski manekin prosta pozycja

Manekin biały STM34 to postać o prostej i luźnej postawie. Model o wymiarach zbliżonych do rozmiaru L świetnie odwzorowuje typową męską sylwetkę. Postać jest dobrze zbudowana, dzięki czemu sprawdza się na wystawach ze sportową odzieżą, ale nie tylko. Postawna sylwetka dobrze eksponuje również casualowe ubrania.

Srawdź damski odpowienik tego manekina
Zobacz damską kolekję manekinów sportowych 

Wszechstronny manekin w ruchu

STM34 ma atletyczną postawę, dzięki której klasyfikuje się jako model sportowy. Postać ma jednak statyczną i luźną pozycję umożliwiającą wpasowanie manekina zarówno w rolę kibica oglądającego zawody, jak i sportowca, który odpoczywa pomiędzy seriami ćwiczeń. Naturalna pozycja ułatwia stworzenie ekspozycji z innymi manekinami statycznymi lub dynamicznymi. Postać sprawdza się w roli towarzysza zarówno modeli damskich, jak i męskich.

Funkcjonalny manekin całopostaciowy

Model jest nie tylko uniwersalny, ale i niezwykle funkcjonalny. Postać posiada mocowanie w łydkę i kwadratową podstawę zapewniającą stabilną, nieruchomą postawę manekina. Za wytrwałość manekina odpowiadają natomiast materiały, z których został stworzony. Postać wykonana jest z włókna szklanego FRP, a jej dłonie powstały z PCV. Całość pokrywa powłoka anti-scratch, która chroni model przed zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Odpowiednie wykończenie sprawia, że manekin może zdobić witrynę lub ekspozycję przez długi czas. Do funkcjonalnych aspektów i niezaprzeczalnych atutów modelu należy również specjalne wcięcie między palcami, które umożliwia założenie butów typu japonki.

Kolorowy manekin – dopasuj go do swojej wystawy

STM34 to niezwykle uniwersalna postać, którą bardzo łatwo wkomponować w ekspozycję butiku. W dopasowaniu postaci do sklepowej wystawy pomaga też dostępność modelu w różnych barwach i wykończeniach. Podstawowa wersja jest matowo biała. Jednak specjalnie na Twoje zamówienie wykonamy manekina w dowolnym kolorze lub też w połysku. Wybierz STM34 i stwórz kompleksową wystawę sportową!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Męski manekin prosta pozycja

Męski manekin prosta pozycja

Manekin biały STM34 to postać o prostej i luźnej postawie. Model o wymiarach zbliżonych do rozmiaru L świetnie odwzorowuje typową męską sylwetkę. Postać jest dobrze...

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej kolekcji