STM40

1 747,05 zł netto

1 839,00 zł

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka93 cm
Pas75 cm
Biodra93 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Postać rozciągająca się manekin

STM40 reprezentuje manekiny męskie o wysokości 184 cm przeznaczone do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L. Przedstawia rozgrzewającą się przed treningiem postać wykonaną z włókna szklanego. To właśnie on oraz powłoka anti-scratch wpływają na wysoki poziom wytrzymałości modelu. STM40 reprezentuje manekiny białe w matowym wykończeniu. Zobacz odpowiednik damski : kobieca postać rozciągająca się

Białe manekiny – wymiary

Manekin STM40 to postać w trakcie ćwiczeń, której wymiary odpowiadają realistycznym wymiarom wielu sportowców. Obwód klatki piersiowej tego modelu wynosi 100 cm. W pasie ma on 79 cm, w biodrach – 96 cm. Można go zamówić z głową abstrakcyjną albo semi-abstrakcyjną. Dzięki temu dopasujesz go właściwie do każdej wizji aranżacyjnej swojej wystawy.

Rozciągające się manekiny męskie

Postać rozciągająca się STM40 może zostać wykonana w dowolnym kolorze na specjalne zamówienie, zarówno w macie, jak i połysku. Manekin został wyposażony w ergonomiczne mocowania, dłonie wykonane z trwałego PVC i kwadratową, metalową podstawę, która stanowi gwarancję stabilności postaci na wystawie sklepowej. Manekin prezentujący ćwiczenia rozprężające po treningu czy np. joggingu doskonale komponuje się na wystawach z innymi manekinami sportowymi, np. biegającymi (STM30, STM42, STM43, STF66, STF81, STF80, STF72). W ofercie są także inne rozciągające się postacie (STF76, STF65, STF69). Do zestawu dołączona jest farba korekcyjna i rękawiczki, dzięki którym można zniwelować uszkodzenia powstałe wskutek intensywnego użytkowania.

Manekiny do sklepu-różnorodność zastosowań

Postać rozciągająca się wpisze się w wystawy reprezentujące różnorodne dyscypliny sportowe. W aranżacji tenisowej warto zestawić go np. z tenisistą STM44. Jeśli natomiast wystawa znajduje się w sklepie piłkarskim, można połączyć go z piłkarzem STM31. Wybierz manekiny do sklepu wpisujące się w Twoją wizję i zamów je już dziś!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Postać rozciągająca się manekin

Postać rozciągająca się manekin

STM40 reprezentuje manekiny męskie o wysokości 184 cm przeznaczone do noszenia ubrań w rozmiarze zbliżonym do L. Przedstawia rozgrzewającą się przed treningiem postać wykonaną...

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej kolekcji