STM45

1 985,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187 cm
Klatka102 cm
Pas77 cm
Biodra96 cm
Płećmęskie
Brand Persona> 21 lat
Kolorbiały mat

Sprinter manekin sportowy męski

Model manekina męskiego STM45 przedstawia postać sprintera podczas biegu. Jego oryginalna forma w najlepszy możliwy sposób zaprezentuje odzież i obuwie dla biegaczy. Ten manekin wystawowy wykonano z wytrzymałych materiałów. Możliwe jest dopasowanie kolorystyki produktu i wybór jego głowy.

Zobacz artykuł o manekinach do sklepów sportowych

Trwałość na lata

Manekin STM45 sprinter to manekin o wysokości 184 cm wyposażony w mocowanie w łydkę. Prezentuje on postać mężczyzny podczas biegu. Wykonany jest w rozmiarze zbliżonym do L w kolorze białym. Powłoka tego manekina jest matowa. Całość pokryta jest powłoką anti-scratch.

Dopasowanie do potrzeb

Model STM45 to doskonały sposób na zaprezentowanie asortymentu dla biegaczy, takiego jak koszulki, spodenki, dresy czy obuwie. Dynamiczna sylwetka nadaje mu autentyczności. Można go łatwo dopasować do wystroju wystawy i innych manekinów. STM45 może zostać wykonany w dowolnym kolorze i wykończeniu na specjalne zamówienie. Możliwość zamówienia manekina z głową abstrakcyjną lub semi-abstrakcyjną dodatkowo powiększa wachlarz wyboru. Sportowa postać STM45 stoi na stabilnej, metalowej podstawie. Uchwyt w łydkę jest dyskretne, co pozwala na doskonałą prezentację ubrań dla biegaczy. Ten typ uchwytu nie wymaga ponadto niszczenia butów zakładanych na stopy manekina. Długą żywotność produktu zapewnia wykonanie sylwetki z włókna szklanego, wraz z dłońmi z PVC. Ewentualne otarcia można błyskawicznie zakryć dołączoną w zestawie farbą korekcyjną.

Zachwyć klientów wyjątkowym manekinem sportowym

STM45 odróżnia się na tle wielu innych produktów uchwyceniem sylwetki biegacza w ruchu. Tego typu prezentacja towarów, takich jak obuwie i odzież, jak żadna inna ozdabia wystawę sklepową. Wybierz produkt STM45 i zyskaj wyjątkową dekorację sklepowej wystawy, która służyć będzie przez lata.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Sprinter manekin sportowy męski

Sprinter manekin sportowy męski

Model manekina męskiego STM45 przedstawia postać sprintera podczas biegu . Jego oryginalna forma w najlepszy możliwy sposób zaprezentuje odzież i obuwie dla biegaczy...

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej kolekcji