BESTSELLERY

Kolekcje manekinów męskich bijące rekordy popularności. Uniwersalne manekiny sklepowe, których cechą charakterystyczną jest ponadczasowa klasyka w połączeniu z nowoczesnością. Główne atuty, czyli oryginalny design, a zarazem prostota sprawiają, że zainteresowanie klientów tymi produktami jest ogromne. Sprawdzają się w każdym wnętrzu i na każdej wystawie. Manekiny sklepowe z poniższych kolekcji idealnie zaprezentują różnorodne style ubioru, od odzieży sportowej po eleganckie garnitury. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dają gwarancję długotrwałego użytkowania i zadowolenia. Dodatkowo każda cena manekina jest zachęcająca.

Kolekcje manekinów męskich:

ONE -  minimalistyczne, proste postury. Ustawione w odpowiedni sposób manekiny sklepowe wyeksponują mocne strony każdej stylizacji.

AEGON – atletyczne, mocne, męskie kształty. Pozy odzwierciedlają oblicze postawnego mężczyzny. Najlepiej sprzedające się manekiny męskie, dedykowane do sklepów z elegancką odzieżą.

SPORT  dynamiczne sylwetki manekinów sportowych, które ukazują naturalne pozy podczas uprawiania różnych dyscyplin. Możliwość indywidualnej kastomizacji.

CLASSSIC MODERN – manekiny z ruchomymi stawami ,stylizowane na krawieckie. Stwarzają możliwość uzyskania nieprawdopodobnych efektów wizualnych na wystawie sklepowej. Wykonane z ekologicznych materiałów, dedykowane do butików premium.

 

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj