ITM1 Męski w artystycznej pozie męski

SKU:

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Męski manekin w artystycznej pozie z kolekcji IN TOUCH pozwoli Ci zaprojektować wystawę w nowoczesnym stylu, która nie będzie tylko prezentacją kolekcji, ale swoistą formą sztuki, o artystycznym wydźwięku.

Zobacz damską kolekcę manekinów IN TOUCH

Manekin ITM1 przedstawia męską sylwetkę w delikatnie odchylonej pozycji, z głową i ręką skierowaną w bok. Postać jest zatrzymana w ruchu. Może być odzwierciedleniem ludzkiej sylwetki w trakcie dyskusji lub pokazywania czegoś, co znajduje się za plecami naszej postaci. Tak fantazyjny, niesztampowy projekt manekina umożliwi Ci szereg kreatywnych aranżacji, które wyróżnią Twoją wystawę na tle konkurencyjnych marek.

Damski model ITF1

LEKKOŚĆ – słowo przewodnie kolekcji IN TOUCH

Męski manekin w artystycznej pozie wyróżnia lekki charakter. Zarówno w odbiorze, jak i w rzeczywistości. Manekin ITM1 jest o połowę lżejszy od klasycznych ekspozytorów. Waży ok. 20% mniej niż standardowy manekin męski. Co ważne, jego sylwetka jest niezwykle stabilna, pozwalając na łatwe i szybkie konfiguracje wystawowe – w zależności od zapotrzebowania Twojej marki.

Zabawa formą i światłem

Materiał manekina ITM1 umożliwia kreatywną zabawę światłem. Delikatny prześwit pozwoli Ci podkreślić wybraną cześć ciała, uwypuklając poszczególne elementy stylizacji. Ta niezwykła, rzadko spotykana na rynku cecha, umożliwi Ci stworzenie ekspozycji, która będzie niepowtarzalną reprezentacją Twojej kolekcji – zarówno w dzień, jak i nocą.

Artystyczny manekin - dostawa

Męski manekin w artystycznej pozie może być dostarczony do Twojego butiku w ultrakrótkim terminie. Jako producent manekinów wystawowych doskonale znamy potrzeby branży modowej. Niektóre projekty dostarczamy z dnia na dzień. Wystarczy, że zapytasz o dostępność wybranych modeli.

Specyfikacja

Wysokość 194,5 cm
Pas 73,5 cm
Biodra 88 cm
Płeć męskie
Brand Persona 21 lat
Kolor biały mat RAL9003, półtransparentny

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: