Obniżka!
Męski manekin odzieżowy

LTM-2-R Męski manekin odzieżowy

SKU:

1 614,60 zł netto

-8%

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Wiesz, co wyróżnia atrakcyjne wystawy sklepowe?  Ich kompozycja nawiązuje do realnych scen z życia. Manekiny przyciągają wzrok nie tylko stylizacjami, ale też pewną historią. Jakoproducent wysokojakościowych manekinów, wiemy, co porusza przechodniów. Kolekcja LOFT odpowiada na potrzeby najbardziej wymagającej publiczności, która chętnie podziwia dopracowane ekspozycje. Manekin odzieżowy LTM2-R łączy minimalizm i nowoczesne linie. Ma wyprostowaną sylwetkę i stoi w lekkim rozkroku. Jego głowa skierowana jest na bok — tak jakby ekspozytor z kimś rozmawiał lub przysłuchiwał się temu, co dzieje się w okolicy. Sprawdzi się zarówno solo, jak i w grupowych kompozycjach, najlepiej w połączeniu z innymi manekinami z kolekcji LOFT.

Manekin odzieżowy wysokiej klasy — cechy

Co cechuje manekiny wysokiej klasy? Przede wszystkim jakość i trwałość. Manekiny odzieżowe wykonane z włókna szklanego posłużą Twojej marce o wiele dłużej. Są eleganckie i wyróżniają się na tle wszechobecnego plastiku. Pozwolą Ci podkreślić atuty każdej stylizacji.

Manekin LTM2-R możesz zamówić w dwóch wariantach:
● z abstrakcyjną głową o zupełnie gładkich rysach,
● w wersji semi-abstrakcyjnej, z delikatnie zarysowanymi ustami i nosem.

Sylwetki manekinów wpisują się w najnowsze trendy, przy czym zachowują uniwersalny charakter. Odpowiadają zarówno wielkim domom mody, jak i małym manufakturom i polskim projektantom, którzy dopiero wchodzą na rynek odzieżowy.

Wygoda pracy z manekinem zaskakuje nawet doświadczonych visual merchandiserów

Tworząc kolekcje manekinów, skupiamy się na wygodzie Twojej pracy. Wiemy, z jakimi wyzwaniami się zmagasz. Staramy się im sprostać, projektując takie kolekcje, jak LOFT. Manekin LTM2-R jest lekki i stabilny. Ma schowek wewnątrz mocowania. Układ sylwetki pozwala na szybką zmianę stylizacji. To wszystko ma wpływ na komfort i kreatywność pracy w salonie.

Gwarantujemy krótki czas dostawy manekinów

Zależy Ci na szybkiej dostawie ekspozytorów do zaprezentowania nowej kolekcji? Nie ma problemu! Jako polski producent manekinów możemy zagwarantować Ci krótki czas oczekiwania na zamówione manekiny. Otrzymujesz też pełne wsparcie sprzedażowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 95 cm
Pas 76 cm
Biodra 92 cm
Rozmiar buta 9 UK
Obcas 3 cm
Płeć męskie
Brand Persona 21 lat, powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G2)

Recenzje

Napisz recenzję

4 innych produktów w tej samej kategorii: