Manekiny męskie IN TOUCH

Kolekcja męskich manekinów IN TOUCH charakteryzuje się bardzo współczesna męska sylwetka. Łączy wysoką jakość włókna szklanego i dopracowane, modowe pozy, które doskonale odzwierciedlają sylwetkę współczesnego mężczyzny. Przy projektowaniu tych manekinów szczegóły anatomiczne zredukowano do minimum zgodnie z najnowszymi trendami. Postacie są szczupłe, wchodzą ze sobą w interakcje, są ze sobą w kontakcie. Kolekcja powstała z myślą o odzwierciedleniu współczesnego młodego mężczyzny. Abstrakcyjne, gładkie twarze nadają kolekcji nowoczesnego charakteru.

• Całkowicie nowe podejście do branży.
• Nie przestajemy trzymać ręki na pulsie. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają na dłuższą żywotność manekinów.
• Kolekcja IN TOUCH – dedykowana dla tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania.

To seria manekinów, która pozwoli Ci zaaranżować witryny i ekspozycje na styku klasyki i najnowszych trendów wystawowych. Manekiny męskie IN TOUCH możesz zamówić w dwóch podstawowych opcjach: biały mat lub wersji z matowego przeziernego włókna szklanego.  Na specjalne zamówienie, manekiny dostępne są w dowolnej gamie kolorystycznej.

Seria IN TOUCH jest wyjątkowa w swoim rodzaju z dwóch względów. Opracowaliśmy unikalną technologię, która umożliwiła nam stworzenie cudownie lekkich, praktycznych manekinów. Męskie, pełnosylwetkowe ekspozytory IN TOUCH w wersji z przeziernego włókna szklanego, ważą zaledwie 8 kg, co wyróżnia je na tle standardowych manekinów, ważących zazwyczaj około 12 kg. Taki zabieg ułatwia pracę w butiku lub na eventach, pozwalając Ci skupić się na tym, co najważniejsze, czyli kreatywnej aranżacji.

Kolekcja męskich manekinów IN TOUCH dostarcza w tej kwestii ogromu możliwości. Do dyspozycji masz kilka pozycji męskiej sylwetki, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz widowiskową wystawę. Ponadto lekki materiał cechują delikatne prześwity, które umożliwiają fantastyczną kompozycję na bazie gry światła i cienia. W sam raz, aby uwypuklić w nowoczesny i kreatywny sposób wybrane elementy Twoich kolekcji.

Zobacz również kolekcję manekinów męskich INDIVIDUAL.

 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów