ITM2

1 755,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość194,5 cm
Talia73,5 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand Persona21 lat
Kolorbiały mat, półtransparentny

Lekki manekin męski

Lekki manekin męski z kolekcji IN TOUCH wyróżnia się jakością i najwyższą klasą wykonania. Sylwetka jest ustawiona w swobodnej, modelowej pozie. Jedna z dłoni umieszczona jest w okolicach obojczyków. Postać mocno stoi na prawej nodze. Lewa jest lekko ugięta w kolanie. Manekin ma gładkie, opływowe linie.

Zachwyca idealnymi proporcjami sylwetki, które umożliwią Ci estetyczne i kreatywne przedstawienie kolekcji na wystawie lub wewnątrz butiku. Model ITM2 sprawdzi się zarówno w kreacjach grupowych, jak i w formie pojedynczego ekspozytora. Twarz postaci jest gładka i abstrakcyjna, jednak mimo to doskonale oddaje emocje – zrelaksowanej postaci współczesnego mężczyzny, który dobrze rozumie swoje atuty.

Damska kolekcja maneknów IN TOUCH 

Zobacz odpowiednik damski

LEKKOŚĆ – słowo przewodnie kolekcji IN TOUCH

Kolekcja IN TOUCH wyróżnia się na tle innych swoją wagą. Lekki manekin męski ułatwi Ci codzienną pracę podczas aranżacji wystawy lub eventów. Z łatwością go przeniesiesz lub przetransportujesz w dowolne miejsce. Waży około 8 kg, przy czym standardowe manekiny ważą około 10 kg.

Eleganckie włókno szklane

Zależy Ci na podkreśleniu jakości kolekcji? Zwróć uwagę na detale – szczególnie jeśli planujesz aranżację wystawy lub ekspozycji w sklepie. Lekki manekin męski ITM2 jest wykonany z włókna szklanego o niezwykle eleganckim i subtelnym wyglądzie. Tworzywo jest trwałe (łączy szkło oraz poliester), lekkie i niezwykle delikatne w odbiorze. Dzięki prześwitom umożliwi ciekawe, artystyczne aranżacje z wykorzystaniem światła i cienia.

Manekin na wystawę – dostawa

Zależy Ci na szybkiej dostawie manekinów na pokaz, event lub wystawę? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy producentem manekinów z włókna szklanego. Jeśli dany manekin jest dostępny, realizujemy dostawę w trybie ekspres.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Lekki manekin męski

Lekki manekin męski

Lekki manekin męski z kolekcji IN TOUCH wyróżnia się jakością i najwyższą klasą wykonania. Sylwetka jest ustawiona w swobodnej, modelowej pozie. Jedna z dłoni...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji