ITM3

1 855,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość194,5 cm
Talia73,5 cm
Biodra88 cm
Płećmęskie
Brand Persona21 lat
Kolorbiały mat, półtransparentny

Manekin męski w swobodnej pozycji

Manekin w swobodnej pozycji doda stylizacjom lekkiego, nonszalanckiego charakteru. Sprawdzi się przy zestawach casualowych, ale nie tylko. Pokaże artystyczną stronę marki i podkreśli dbałość o detale.

W taką wizję doskonale wpisuje się linia nowoczesnych manekinów z włókna szklanego IN TOUCH. Męska postać ma gładkie, opływowe linie. Ręce opuszczone są wzdłuż sylwetki. Jedna dłoń nachodzi na udo. Nogi ustawione są w modelowej pozie, eksponując jedną nogawkę prezentowanych spodni. Manekin ITM3 ma abstrakcyjną twarz, bez wyraźnych rysów. Taki zabieg doskonale wpisuje się w nowoczesne, artystyczne aranżacje wystawowe, które są najlepszą wizytówką kolekcji z półki premium.

Zobacz damską kolekcję manekinów IN TOUCH 

Męski manekin z włókna szklanego

Manekiny z serii IN TOUCH są wykonane z niezwykle trwałego włókna szklanego. Łączą poliester i eleganckie szkło. Są lekkie, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy w czasie aranżacji wystawy zarówno na witrynie, jak i wewnątrz butiku. Cała postać waży ok. 20% mniej niż standardowy manekin.

Zabawa światłem na witrynie

Materiał, z którego wykonaliśmy męski manekin w swobodnej pozycji ITM3 wyróżnia ciekawa struktura. Wystarczy ustawiać postać w promieniach światła, aby zobaczyć efekt delikatnego podświetlenia. To dodatkowy atut dla miłośników ambitnych, artystycznych aranżacji, które swoim charakterem nawiązują do scenografii teatralnych lub muzealnych – emanując klasą.

Manekin w swobodnej pozycji - dostawa

Jako producent eleganckich, wysokojakościowych manekinów z włókna szklanego oferujemy najszybszą dostawę na rynku. Zapytaj o dostępność wybranych modeli z kolekcji IN TOUCH, większość zamówień realizujemy w zaledwie kilka dni.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski w swobodnej pozycji

Manekin męski w swobodnej pozycji

Manekin w swobodnej pozycji doda stylizacjom lekkiego, nonszalanckiego charakteru. Sprawdzi się przy zestawach casualowych, ale nie tylko. Pokaże artystyczną stronę marki i...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji