Manekiny męskie INDIVIDUAL

INDIVIDUAL to unikatowa kolekcja manekinów o semi-abstrakcyjnych rysach, wykonana z trwałego włókna szklanego, o eleganckim wykończeniu. Zachwyci miłośników wystawowych kreacji na styku sztuki i rzeczywistości.

• Produkty najwyższej jakości wykonane z włókna szklanego – świadoma inwestycja.
• Design inspirowany najnowszymi trendami visual merchandisingu.
• Zaprojektowaliśmy nasze manekiny z myślą o potrzebach i problemach naszych klientów. Zadbaliśmy o komfort użytkowania i odpowiednie wyposażenie.
• Dajemy wiele możliwości – od klasyki po najbardziej nowoczesne modele. Sprawdź naszą ofertę i stwórz niepowtarzalna wystawę sklepową.

Każdy manekin męski z kolekcji INDIVIDUAL wykonano z wysokiej klasy włókna. Gładkie powierzchnie doskonale uwypuklają zarys mięśni. Rzeźbiarska precyzja wyróżnia się na tle innych manekinów, dostępnych na rynku. Tu liczy się każdy detal - dopracowany układ dłoni, zarys ust czy żuchwy.

Manekiny pełnopostaciowe INDIVIDUAL stworzą w Twoim butiku efektowną i przede wszystkim bardzo trwałą ekspozycję. Przyciągną wzrok, nadając każdej stylizacji ludzkiej osobowości. Pozwolą Ci przekazać coś więcej niż projekt. Będą reprezentacją tożsamości Twojej marki.

Każdy manekin męski z kolekcji INDIVIDUAL oferujemy w zestawie z minimalistyczną, przezroczystą podstawą montowaną do łydki. Do ekspozytora dołączone są rękawiczki i farba korekcyjna. Manekiny możesz zamówić w wersji matowej lub z połyskiem, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wybierz odpowiednią sylwetkę lub stwórz oryginalną kompozycję. Manekiny INDIVIDUAL to propozycja dla wymagających marek, które dobrze znają swoje cele i chcą je uzewnętrzniać w każdym, najmniejszym detalu.

Sprawdź też kolekcję 900.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów