NPDM2

1 865,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość195 cm
Klatka95 cm
Talia77,5 cm
Biodra95 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Całopostaciowy manekin męski

Całopostaciowy manekin męski o wyprostowanej, pewnej sylwetce to kwintesencja klasyki i nowoczesnego stylu ekspozycji. Włókno szklane, z którego została wykonana postać, to materiał o niezwykłej trwałości i estetycznym wykończeniu. Męski manekin stoi w delikatnym rozkroku. Jego ręce opuszczone są luźno, wzdłuż sylwetki. Klatka piersiowa jest wyprostowana i ma delikatne rysy mięśni. Twarz cechuje semi-realistyczny wyraz – odzwierciedla ludzkie rysy twarzy, co pozytywnie wpłynie na wydźwięk ekspozycji, nadając jej rzeczywistego wymiaru.

Model całopostaciowego manekina NPD-M2 ma głowę zwróconą w lewą stronę, co umożliwia ciekawe rozwiązania aranżacyjne – zarówno w projektach indwidualnych, jak i zestawieniach grupowych np. na witrynie sklepowej.
 
Zobacz damski odpowiednik tego modelu - manekin NPD2

Całopostaciowy manekin męski z włókna szklanego

Manekiny z włókna szklanego wyróżniają się unikalną trwałością i nienaganną estetyką, która z jednej strony jest uniwersalna, a z drugiej zachwyca elegancją i klasą.
Włókno szklane to nowoczesne tworzywo, które łączy szkło z poliestrem, tworząc trwały i stabilny materiał.

Całopostaciowy manekin męski NPD-M2 doskonale sprawdzi się przy ekspozycji eleganckich i casualowych stylizacji z najwyższej półki – na witrynach, wystawach i wewnątrz butików. Jest ustawiony na przeźroczystej podstawie, przymocowanej do łydki, która podkreśla minimalizm prezentowanych kreacji.

Manekiny dopasowane do oczekiwań

Jako producent manekinów z włókna szklanego możemy Ci zaoferować szeroki zakres kastomizacji. Możesz wybrać sposób wykończenia zamawianych manekinów oraz układ sylwetki. Realizujemy indywidualne zamówienia, które w pełni odzwierciedlają potrzeby naszych klientów. Ponadto niektóre z naszych manekinów możesz zamówić z krótkim okresem dostawy. Wiele zamówień realizujemy w zaledwie kilka dni, co wyróżnia nas na tle pozostałych dostawców.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Całopostaciowy manekin męski

Całopostaciowy manekin męski

Całopostaciowy manekin męski o wyprostowanej, pewnej sylwetce to kwintesencja klasyki i nowoczesnego stylu ekspozycji . Włókno szklane, z którego została...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji