NPDM3

1 865,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość195 cm
Klatka95 cm
Talia77,5 cm
Biodra95 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin całopostaciowy męskiej sylwetki

Jak podkreślić siłę i męski charakter stylizacji prezentowanych na witrynie? Wiele zależy od dopracowanej ekspozycji. Manekin męskiej sylwetki, wykonany z trwałego, nowoczesnego tworzywa, jakim jest włókno szklane, pozwoli Ci zaprezentować kolekcję w klasycznym, eleganckim stylu. Manekin jest wyprostowany, z rękami luźno spuszczonymi wzdłuż tułowia i lekko rozstawionymi nogami. Jego minimalistyczne, dopracowane linie doskonale odzwierciedlają męską twarz i sylwetkę, przenosząc nas do świata na styku rzeczywistości i abstrakcji.

Cała kolekcja INDIVIDUAL zaciera granicę między kreacją a ludzkim wizerunkiem. W zestawie z manekinem znajdziesz specjalną, przezroczystą podstawę, która umożliwi ustawienie manekina na wystawie lub wewnątrz sklepu, tak aby sprawiał wrażenie niemal żywego. Bez dodatkowych podpór

Zoabcz damski odpowiednik manekina INDIVIDUAL

Klasyczny manekin męskiej sylwetki

Jako producent manekinów całopostaciowych zrealizowaliśmy całą serię ekspozytorów męskiej sylwetki, które doskonale sprawdzają się zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Model NPD-M3 to kwintesencja klasyki. Manekin spogląda na wprost, co podkreśla pewność i siłę jego postawy.

Wysokojakościowe tworzywo uwypukli elegancję i styl Twojej marki. Możesz indywidualnie wskazać wykończenie zamawianych menkinów. Serię INDIVIDUAL zamówisz w wersji matowej lub z połyskiem. Manekin męskiej sylwetki może być wykonany w dowolnych kolorach i pozycjach – w zależności od Twojej kreatywnej wizji.

Męskie manekiny z szybką dostawą

Realizujemy zamówienia męskich manekinów w trybie szybkiej dostawy. Zapytaj o model wybranego manekina - w wielu przypadkach dostawa trwa zaledwie kilka dni.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin całopostaciowy męskiej sylwetki

Manekin całopostaciowy męskiej sylwetki

Jak podkreślić siłę i męski charakter stylizacji prezentowanych na witrynie? Wiele zależy od dopracowanej ekspozycji. Manekin męskiej sylwetki, wykonany z trwałego,...

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kolekcji