NPDM4

1 865,00 zł netto

 • metalowa
 • szklana

W magazynie

 • Gwarancja 24 miesiące
 • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość195 cm
Klatka95 cm
Talia77,5 cm
Biodra95 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Pełnopostaciowy manekin męski

Pełnopostaciowy manekin męski o silnej, zdecydowanej pozycji to propozycja na wystawę, która łączy klasykę i nowoczesność.Modelowa poza sylwetki ustawiona na wprost, w stabilnym rozkroku doskonale zaprezentuje odzież z półki premium. Manekin pełnopostaciowy męski ma delikatnie zarysowane mięśnie. Twarz odzwierciedla naturalne, ludzkie rysy twarzy. Dopracowano każdy szczegół, od postawy po precyzyjne odwzorowanie męskich dłoni.

Sylwetkę wykonano z wysokojakościowego włókna, które łączy elegancję szkła i trwałość poliestru. Manekin oferujemy w zestawie z minimalistyczną, przezroczystą podstawą montowaną do łydki, rękawiczkami i farbą korekcyjną.

Zobacz  damską kolekcję manekinów INDIWIDUAL 

Pełnopostaciowy manekin męski o silnej pozycji

Silna pozycja manekina podkreśli kunszt Twoich stylizacji. To ważne, jeśli oferujesz męską odzież z półki premium, która ma przekonać wymagających klientów. Każdy ekspozytor zamawiany w MORE Mannequins możesz dostosować do indywidualnej wizji Twojej marki. Pełnopostaciowy manekin męski możemy wykonać w dowolnym kolorze, o matowym lub połyskującym wykończeniu.

Wychodzimy z założenia, że na butikowych wystawach nie ma miejsca na plastik. Jakość detali buduje Twój wizerunek i to na niej skupiamy się, jako producenci manekinów z włókna szklanego.

Męski manekin z ludzką twarzą

Pełnopostaciowy manekin męski cechują semi-realistczne rysy twarzy, które doskonale odzwierciedlają rzeczywistość. Dlaczego jest to dobry wybór na wystawy Twojego butiku lub concept store? Ludzkie rysy twarzy dodadzą Twoim stylizacjom osobowości. Pozwolą zaprezentować ubrania na styku kreacji i rzeczywistości, zacierając granicę między manekinem, a człowiekiem. To ważne, jeśli oferujemy stylizację wysokiej klasy, które mają oddziaływać na wyobraźnię odbiorców.

Pełnopostaciowy manekin męski - dostawa

Jako producent manekinów, oferujemy szybkie terminy dostaw. Wiemy, jak wiele w naszej branży znaczy czas, stąd większość modeli manekinów oferujemy z krótkim terminem realizacji zamówienia. Zapytaj o wybrany model.

Recenzje Produktu

2022-06-20

Bardzo polecam

Chcieliśmy odświeżyć nasz sklep, zamiast robić remont, wystarczyło, że wymieniliśmy manekiny. Mają wiele nowoczesnych opcji

  Napisz opinię

  Pełnopostaciowy manekin męski

  Pełnopostaciowy manekin męski

  Pełnopostaciowy manekin męski o silnej, zdecydowanej pozycji to propozycja na wystawę, która łączy klasykę i nowoczesność. Modelowa poza sylwetki ustawiona na wprost, w...

  Produkty powiązane

  3 innych produktów w tej kolekcji