LOFT MALE

Klasyczne, ponadczasowe projekty ubrań uwielbiają prostotę — gładkie linie, przewidywalne kształty, łatwość aranżacji i uniwersalność. Tak w kilku słowach możemy opisać męskie manekiny na ubrania z kolekcji LOFT. Ich surowy, klasyczny charakter doskonale podkreśli indywidualizm i siłę Twojej marki. To manekiny na lata, które sprawdzą się zarówno podczas prezentacji najnowszych trendów, kolekcji dla młodszych osób, jak i tych, kierowanych do odbiorców premium.

● Męskie manekiny na ubrania z kolekcji LOFT są dostępne w dwóch wariantach: abstrakcyjnym i klasycznym
● Surowe, proste linie ciała nie uwydatniają anatomii
● Nowoczesne rozwiązania ułatwiają pracę w salonie sprzedaży

Męski manekiny na ubrania w nowej, ponadczasowej odsłonie

Nowoczesność kocha minimalizm i uniwersalne formy. Właśnie dlatego stworzyliśmy manekiny na lata, które pozwalają na ekspozycję kolekcji w różnym stylu. Ich proste, klasyczne pozy — wyprostowane, szczupłe sylwetki z rękami zwieszonymi wzdłuż tułowia, ułatwiają codzienną pracę w salonie. Pozwalają na szeroki zakres kreacji, prezentując odzież w najlepszym stylu — zarówno solo, jak i w grupowych kompozycjach.

Męski manekiny na ubrania LOFT możesz zamówić w dwóch wariantach:

CLASSIC z twarzą semo-abstrakcyjną, z delikatnie zarysowanym nosem, ustami i żuchwą
ABSTRACT, czyli zupełnie gładką głową typu jajo, z zarysowanymi uszami

Sylwetki manekinów w pełni wpisują się w najnowsze trendy, przy czym zachowują uniwersalny charakter. Są smukłe, z delikatnie wydłużoną szyją. Manekiny skierowane są na wprost odbiorcy. Ich anatomia nie jest uwydatniona, nie mają zarysów mięśni, kolan, czy kostek. Różnią się ułożeniem nóg. Wszystkie pokryte są białą, matową powłoką.

Manekiny na lata, które ułatwiają pracę w salonie

Inwestycja w wysokiej klasy manekiny na ubrania to nie tylko ogromna oszczędność i dbałość o wizerunek marki, ale także wygoda codziennej pracy w salonie. Kolekcję LOFT stworzyliśmy w odpowiedzi na realne potrzeby specjalistów od visual merchandisingu. Kreacje wystawowe z wykorzystaniem męskich manekinów na ubrania nie wymagają ogromnego doświadczenia. Łatwe do ułożenia pozy oraz innowacyjne rozwiązania, maksymalnie przyspieszają pracę, dbając jednocześnie o najlepsze doznania odbiorców. Zastosowaliśmy kilka kluczowych technologii i rozwiązań, które ułatwiają pracę w salonie odzieżowym:

● niezniszczalne dłonie zostały wykonane z trwałego materiału PVC,
● męski manekin na ubrania ma mocowanie imbusowe w łydkę,
● sylwetki zostały pokryte powłoką anti-scratch, która chroni je przed drobnymi zadrapaniami,
● manekiny mają ergonomiczne mocowania,
● w każdym manekinie jest schowek, na rękawiczki, farbę korekcyjną, kluczyk i inne niezbędne akcesoria.

Uwielbiamy ten moment, gdy nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością i klasyką. Wychodzimy z założenia, że perfekcja tkwi w prostocie — nie potrzebuje dodatkowych dekoracji i zdobień. Kolekcja męskich i damskich manekinów LOFT jest tego najlepszym przykładem.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów