LTM-2-R

1 762,25 zł netto

1 855,00 zł

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka95 cm
Pas76 cm
Biodra92 cm
Rozmiar buta43 EU
Obcas3 cm
Płećmęskie
Brand Persona21 lat, > 21 lat
MateriałFRP
Kolorbiały mat
Podstawaszklana, okrągła (B-G1)

Męski manekin odzieżowy

Wiesz, co wyróżnia atrakcyjne wystawy sklepowe?  Ich kompozycja nawiązuje do realnych scen z życia. Manekiny przyciągają wzrok nie tylko stylizacjami, ale też pewną historią. Jakoproducent wysokojakościowych manekinów, wiemy, co porusza przechodniów. Kolekcja LOFT odpowiada na potrzeby najbardziej wymagającej publiczności, która chętnie podziwia dopracowane ekspozycje. Manekin odzieżowy LTM2-R łączy minimalizm i nowoczesne linie. Ma wyprostowaną sylwetkę i stoi w lekkim rozkroku. Jego głowa skierowana jest na bok — tak jakby ekspozytor z kimś rozmawiał lub przysłuchiwał się temu, co dzieje się w okolicy. Sprawdzi się zarówno solo, jak i w grupowych kompozycjach, najlepiej w połączeniu z innymi manekinami z kolekcji LOFT.

Manekin odzieżowy wysokiej klasy — cechy

Co cechuje manekiny wysokiej klasy? Przede wszystkim jakość i trwałość. Manekiny odzieżowe wykonane z włókna szklanego posłużą Twojej marce o wiele dłużej. Są eleganckie i wyróżniają się na tle wszechobecnego plastiku. Pozwolą Ci podkreślić atuty każdej stylizacji.

Manekin LTM2-R możesz zamówić w dwóch wariantach:
● z abstrakcyjną głową o zupełnie gładkich rysach,
● w wersji semi-abstrakcyjnej, z delikatnie zarysowanymi ustami i nosem.

Sylwetki manekinów wpisują się w najnowsze trendy, przy czym zachowują uniwersalny charakter. Odpowiadają zarówno wielkim domom mody, jak i małym manufakturom i polskim projektantom, którzy dopiero wchodzą na rynek odzieżowy.

Wygoda pracy z manekinem zaskakuje nawet doświadczonych visual merchandiserów

Tworząc kolekcje manekinów, skupiamy się na wygodzie Twojej pracy. Wiemy, z jakimi wyzwaniami się zmagasz. Staramy się im sprostać, projektując takie kolekcje, jak LOFT. Manekin LTM2-R jest lekki i stabilny. Ma schowek wewnątrz mocowania. Układ sylwetki pozwala na szybką zmianę stylizacji. To wszystko ma wpływ na komfort i kreatywność pracy w salonie.

Gwarantujemy krótki czas dostawy manekinów

Zależy Ci na szybkiej dostawie ekspozytorów do zaprezentowania nowej kolekcji? Nie ma problemu! Jako polski producent manekinów możemy zagwarantować Ci krótki czas oczekiwania na zamówione manekiny. Otrzymujesz też pełne wsparcie sprzedażowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Męski manekin odzieżowy

Męski manekin odzieżowy

Wiesz, co wyróżnia atrakcyjne wystawy sklepowe ?   Ich kompozycja nawiązuje do realnych scen z życia. Manekiny przyciągają wzrok nie tylko stylizacjami, ale też...

4 innych produktów w tej kolekcji