LTM-1-R

1 762,25 zł netto

1 855,00 zł

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka95 cm
Pas76 cm
Biodra92 cm
Rozmiar buta43 EU
Obcas3 cm
Płećmęskie
Brand Persona21 lat, > 21 lat
MateriałFRP
Kolorbiały mat
Podstawaszklana, okrągła (B-G1)

Męski umięśniony manekin

Możesz zaprojektować witrynę w butiku, na której będzie “toczyć się życie”. Ułatwią Ci to manekiny w dynamicznych pozach, które znakomicie odwzorowują ludzkie zachowania. Łączą w sobie prostotę, minimalizm z wyrazistością gestów. Taki właśnie jest umięśniony męski manekin LTM1-R z kolekcji LOFT. Sylwetka stoi w stabilnej, zdecydowanej pozie, ma głowę skierowaną w prawą stronę. Manekin jest uczestnikiem rozmowy lub wydarzenia. Prezentuje stylizację, niczym model, który właśnie stanął na końcu modowego wybiegu. Swoją pozycją intryguje przechodniów, zapraszając ich do zapoznania się z kolekcją.

Męski umięśniony manekin o prostych, nowoczesnych liniach

Sylwetka ekspozytora ma precyzyjnie wyrzeźbione linie ciała. Nie są przerysowane. Odzwierciedlają ciało wysportowanego 20 czy 30-latka. Ręce luźno opadają wzdłuż tułowia. Stopy umożliwiają prezentację letniego obuwia. Głowa może być gładka, abstrakcyjna (typu jajo) lub semi-abstrakcyjna, z delikatnym zarysem linii twarzy. To Ty decydujesz, który wariant lepiej odpowiada Twojej marce. Poza manekina doskonale sprawdzi się w ekspozycjach grupowych — w kreacjach, gdzie pojawia się więcej sylwetek. LTM1-R pozwoli Ci zaprojektować kompozycję wystawową, która jednocześnie jest elegancka, minimalistyczna, ale też dynamiczna, opowiadająca pewną historię i zatrzymująca przechodniów na dłużej.

Wygoda projektowania witryny w butiku

Cała kolekcja LOFT została zaprojektowana z myślą o wygodzie pracy. Ekspozytory są lekkie i stabilne jednocześnie. Układ barków ułatwia pracę z manekinem. Ręce wykonane są z materiału PVC. Linie sylwetki są proste, ale i wyraziste. Znakomicie zaprezentują zarówno elegancką stylizację, jak i tę casualową, czy sportową. Dzięki licznym rozwiązaniom technologicznym witrynę w butiku można ułożyć szybko, osiągając przy tym niezwykłe efekty.

Wybierz kolor manekina i zamów z szybką dostawą

Manekin LTM1-R standardowo występuje w białym, matowym kolorze. Za dodatkową opłatą możesz dostosować go do potrzeb swojej marki. Jeśli interesuje Cię kastomizacja — skontaktuj się z nami. Wybierz kolor i zamów manekiny z szybką dostawą — prosto do Twojego butiku.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Męski umięśniony manekin

Męski umięśniony manekin

Możesz zaprojektować witrynę w butiku , na której będzie “toczyć się życie”. Ułatwią Ci to manekiny w dynamicznych pozach, które znakomicie...

4 innych produktów w tej kolekcji