NAJNOWSZE

Najnowsza kolekcja manekinów męskich powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie szerokiego grona klientów, którzy cenią innowacyjne rozwiązania. W tej serii głównym tematem jest wykorzystanie nowoczesnych idei technicznych, a osią jest ekologia. Nie stoimy w miejscu, ciągle się rozwijamy, a wraz z tą myślą wprowadzamy w życie nowe rozwiązania. Manekiny pełnopostaciowe są nowoczesne, produkowane z myślą o jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne. Odpowiednio wykorzystane będą swoistą manifestacją poglądów.

Kolekcje:

PAPER SOUL – nie ma lepszej nazwy, która daje wyraz temu, co obecnie jest najważniejsze. Ekologiczny manekin sklepowy dostępny w trzech wariantach, każdy wyprodukowany z papieru z recyklingu lub butelek PET. Jeśli walka o Ziemię jest dla Ciebie ważna, wybierzesz właśnie jego. Zmniejszenie śladu węglowego o prawie 90% to jego sztandarowe hasło.

IN TOUCH –  elegancja, trwałość i jakość powstała w wyniku  nowoczesnej metody produkcji. Manekin męski z tej serii jest o 2 kg lżejszy od tradycyjnego, co polepsza ergonomię pracy. Jego cechą charakterystyczną jest nienaganna prezencja. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, transparentnym i białym mat, który odpowiednio oświetlony daje niesamowite efekty.

INDIVIDUAL – manekin sklepowy z rysami twarzy, który doda charakteru każdej witrynie. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, bo detale są najważniejsze. Wybierając manekina z tej kolekcji, postawisz na niezależność i pokażesz brak ograniczeń.

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj