• męski outlet

OUTLET MĘSKIE  

Pobierz plik z naszymi produktami - tam znajdziesz wszystkie outletowe modele, wraz ze zdjęciami i specyfikacją

Jeśli kupując manekiny, cena jest dla Ciebie równie istotnym argumentem, co jakość — jesteś w odpowiednim miejscu. To ostatni moment, aby wyposażyć swój butik lub atelier w ekspozytory z limitowanych kolekcji MORE Mannequins. W zakładce manekiny męskie outlet znajdziesz wyselekcjonowane, wysokiej klasy manekiny męskie w atrakcyjnych cenach. Wśród nich m.in. sportowe i abstrakcyjne manekiny z włókna szklanego, o idealnej rzeźbie. Korpus manekina bez głowy, którego bryła na myśl przywodzi greckie posągi, czy męskie manekiny realistyczne, w których zadbano o każdy detal m.in. makijaż i odwzorowanie ludzkiej mimiki.

Wyprzedaż manekinów to doskonała okazja dla kameralnych, mniejszych butików, które poszukują pojedynczych egzemplarzy ekspozytorów o wysokiej jakości. Cena manekinów jest obniżona przynajmniej o kilkadziesiąt procent, przy czym każdy model jest pełnowartościowy, bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Limitowane kolekcje manekinów powstają w ograniczonej liczbie egzemplarzy, dając Ci gwarancję unikalnej ekspozycji, która wyróżni markę na tle konkurencji. Outletowe propozycje manekinów męskich nieustannie są aktualizowane. Wszystkie modele są dostępne w ograniczonym zakresie, jeśli interesuje Cię bardziej rozbudowana ekspozycja — zachęcamy do kontaktu z opiekunem sprzedaży. Oprócz outletu męskich manekinów, w naszym sklepie znajdziesz także: damskie manekiny w niskich cenach oraz outlet dziecięcych manekinów