900M3

1 429,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość185 cm
Klatka98 cm
Pas80 cm
Biodra93 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin sklepowy biały mat

Manekin męski należy do podstawowej kolekcji 900, której przewodzi myśl, że to, co jest dobre, nie powinno być zmieniane, a jedynie ulepszane. Taka właśnie jest ta seria, a wchodzący w jej skład manekin sklepowy całopostaciowy jest tradycyjnym modelem, inspirowanym pokazami mody. Jego przeznaczeniem jest ożywić wystawę sklepową, nadać jej świeżego wyglądu.

Jego sylwetka jest statyczna, głowę ma skierowaną lekko w lewą stronę. To młody człowiek, który lubi słuchać i rozmawiać. Chce wyjść do świata, ze swoimi innowacyjnymi pomysłami i przekonać innych do swoich racji.

Zobacz damski model

Zaproszenie do butiku

Dzisiaj typowa wystawa już nikogo nie zainteresuje. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów, musisz im zaproponować coś nowego. Połącz manekina matowego 900-M3 z innymi z tej kolekcji. Wprost idealnym jego uzupełnieniem będzie typ 900-M2, który jest bardziej dynamiczny. Zbuduj z nich wystawę na miarę naszych czasów.

Ustaw je w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, np. rozmowy dwójki przyjaciół lub spotkania znajomych po pracy. Manekin męski, ze względu na swoją zgrabną sylwetkę, jest przeznaczony przede wszystkim do ekspozycji odzieży dla młodych osób. Jednak sprawdzi się także w zestawach odrobinę poważniejszych, czy bardziej klasycznych. Jego wygląd jest typowy dla przedstawiciela młodego pokolenia. Doskonale sprawdzi się w stylizacjach typowo wakacyjnych, gdyż posiada wcięcie między palcami w stopie, co umożliwia założenia japonek. Jego szczupła postać sprawia, że jest łatwy w użytkowaniu. Wykonany z trwałych materiałów, zagości w Twoim sklepie na długie lata. Standardowo sprzedawany w kolorze białym mat. W zestawie szklana lub metalowa podstawa wraz z elementami do montażu.

Manekin, któremu wszystko pasuje

Manekin z kolekcji 900 idealnie ukazuje postawę interesującego mężczyzny. Każdy, kto na niego spojrzy, ujrzy w nim część siebie. Od Ciebie zależy, jaka to będzie cząstka. Jeśli założysz mu garnitur, Twój klient poczuje, że chce być taki elegancki. Jeśli założysz mu jeansy i T-shirt, nawet dojrzały pan znajdzie w sobie młodzieńca. Taki jest właśnie model manekina matowego 900-M3, wszystko mu pasuje.

Zamów już dziś manekina męskiego

>Idealna prezencja i prostota w obsłudze. Czego więcej potrzeba? Nie zwlekaj i dokonaj zakupu juz dziś.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin sklepowy biały mat

Manekin sklepowy biały mat

Manekin męski należy do podstawowej kolekcji 900, której przewodzi myśl, że to, co jest dobre, nie powinno być zmieniane, a jedynie ulepszane. Taka właśnie jest ta...

3 innych produktów w tej kolekcji