PODSTAWOWE

Kolekcje podstawowe to tradycyjne manekiny całopostaciowe. Charakteryzują się klasyczną, prostą sylwetką, w połączeniu z bardzo dobrą jakością i precyzyjnym wykonaniem. Niewątpliwą zaletą tych manekinów męskich jest atrakcyjna cena. Fakty mówią same za siebie, dzięki tej serii stworzysz niezwykle ciekawą wystawę, nawet sprzedając codzienne stylizacje. Klasyczny wygląd powoduje, że bez trudu umieścisz manekina w każdym wnętrzu, a on spełni oczekiwania Twoje i klientów sklepu. Prosta sylwetka przekłada się na ergonomię pracy i szeroki wybór ustawienia postaci.

Kolekcje:

900 – nasz klasyk, modele z tej kolekcji są uniwersalne i dają całe spektrum możliwości, biorąc pod uwagę różnorodność asortymentu i wielkość przestrzeni. Manekiny sklepowe przeznaczone do każdego rodzaju sklepu odzieżowego, z wyjątkiem butików premium. Pomimo wyjątkowo niższej ceny, są to manekiny męskie bardzo dobrej jakości.

OUTLET – niepowtarzalne okazje nabycia unikatowych modeli manekinów męskich, po dużo niższej cenie. Tutaj znajdziesz ostatnie produkty, które pozostały na magazynach w równie dobrej jakości.

 

 

 

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj