STM31 Manekin sportowy piłkarz

SKU:

1 939,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin piłkarz STM31 to manekin całopostaciowy w dynamicznej pozycji. Sylwetka mężczyzny o wzroście 184 cm przedstawia moment chwilę przed kopnięciem piłki. Postać może prezentować ubrania w rozmiarze zbliżonym do L. Cechuje go wygodne mocowanie w łydkę i wytrzymały, odporny na uszkodzenia materiał.

Manekin o wymiarach piłkarza

Model STM31 ma wzrost niejednego napastnika czy obrońcy prosto ze światowych muraw. Obwód jego klatki piersiowej wynosi 100 cm, obwód w pasie 79 cm, a w biodrach 96 cm. Wymiary te sprawiają, że za pomocą postaci można tworzyć realistyczne i efektowne aranżacje wystawowe. Zestawiaj manekina z najlepszymi piłkami i strojami wysokiej klasy sportowców

Zobacz damksie manekiny sportowe

Charakterystyka

Manekin piłkarzSTM31 to konieczny element ekspozycji wszystkich sklepów sportowych. Biały manekin matowy wpisze się w każde wnętrze i uwydatni najważniejsze aspekty ubrań piłkarskich, ale można zamówić go także w innym kolorze i wykończeniu. Model występuje w dwóch wariantach – z głową abstrakcyjną lub semi-abstrakcyjna. Został wykonany z wytrzymałego materiału FRP wzmocnionego włóknem szklanym. Dłonie powstały z PVC, a ponadto całość pokrywa powłoka anti-scratch, co zwiększa jego odporność na uszkodzenia. Do zestawu dołączona jest farba korekcyjna i rękawiczki. Manekin montowany jest do metalowej podstawy w kształcie kwadratu, która zapewnia mu stabilność.Ergonomiczne mocowania ułatwiają montaż i przygotowanie manekina do wystawy.

Manekin całopostaciowy na boisku

Męski manekin w kształcie piłkarza sprawdzi się w wielu aranżacjach wystawowych. Doskonale odzwierciedla dynamiczną sytuację z boiska, kiedy sportowiec jest lekko pochylony do przodu i biegnie za piłką. Precyzja wykonania manekina pozwala dostrzec skupienie na piłce, a co za tym idzie – nadaje się do prezentacji nie tylko odzieży, ale i sprzętu w każdym sklepie sportowym. Kup i przekonaj się sam!

Specyfikacja

Wysokość 184 cm
Klatka 103 cm
Pas 79 cm
Biodra 96 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej samej kategorii: