MANEKINY SPORTOWE

Prezentowanie odzieży i sprzętów sportowych to prawdziwe wyzwanie. Aby osiągnąć mistrzostwo, należy korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Manekiny do sklepu sportowego muszą zachwycać dynamiką i realistycznie odwzorowywać osoby w ruchu. Takie właśnie są postaci z kolekcji SPORT – każda sylwetka została zaprojektowana z najwyższą starannością.

● Damskie manekiny sportowe z możliwością połączenia ze sprzętem
Duży przekrój modeli przedstawiających różne dyscypliny
● Do kolekcji damskiej oferujemy męskie odpowiedniki

Jak wybrać manekiny do sklepu sportowego?

Na wystawie sklepu ze sportową odzieżą trzeba zaprezentować jak najszersze spektrum dostępnych produktów. Do tego niezbędne są manekiny w pozach odzwierciedlających różne aktywności. SPORT to kobiece postaci praktykujące jogę, uprawiające jogging lub gimnastykę, a także jeżdżące na rowerze czy nartach. Dobierając rozwiązania na ekspozycję warto wybrać kolekcję z sylwetkami damskimi, jak i ich męskimi odpowiednikami. Równie ważna jest możliwość prezentacji wraz z postaciami sprzętu sportowego. Wybrane produkty z linii SPORT pozwalają na łączenie z rowerem, kijami nordic walking lub nartami.

Trwałe damskie manekiny sportowe

Wszystkie modele SPORT wykonane są z odpornego na uszkodzenia włókna szklanego. Standardowo oferowane są w kolorze białym matowym, jednak można zamówić je w dowolnym kolorze, aby lepiej dopasować je do projektu witryny. Nasze manekiny do sklepu sportowego są dostępne w wersji z głową semi-abstrakcyjna lub abstrakcyjną.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów