Manekiny męskie ONE MALE

Aranżacja Twojego butiku może stać się ciekawsza, gdy wprowadzisz do niej odrobinę elegancji. Kolekcja manekinów męskich ONE MALE to definicja stylu i szyku. Z manekinami odzieżowymi ONE MALE stworzenie skutecznej ekspozycji jest prostsze, niż myślisz. Minimalistyczne detale oraz delikatne, aczkolwiek stanowcze pozy, tworzą doskonały efekt.

Prostota i ponadczasowość - definicja kolekcji ONE MALE.
• Męskie, dobrze zbudowane sylwetki w statycznych pozycjach.
• Możliwość wyboru spośród dwóch wariantów głowy – ABSTRACT i CLASSIC
• Stawiamy na funkcjonalność i najwyższą jakość naszych produktów.

ONE MALE – manekiny pełnopostaciowe w eleganckim stylu

Manekiny pełnopostaciowe z kolekcji ONE MALE mogą być zarówno elementem wyposażenia butiku, jak i centralnym punktem sklepowej wystawy. Biel doskonale eksponuje każdy element garderoby, a matowe wykończenie dodaje klasy. Nie ma tu znaczenia, czy oferujesz garnitury, czy może odzież casualową – manekiny ONE MALE sprawdzą się w obydwu przypadkach. Oferujemy dwie kolekcję z różnymi wariantami głowy – semi-abstrakcyjną CLASSIC lub abstrakcyjną ABSTRACT. Wersja semi-abstrakcyjna doskonale odwzorowuje rysy twarzy i zachwyca swoim realizmem. Abstrakcyjna z kolei jest bardziej uniwersalna - brak wyraźnych rysów twarzy stanowi atut, szczególnie dla butików oferujących ubrania do noszenia na co dzień. Wygląd manekina nie wpisuje się w określony typ urody, dzięki czemu wybrana stylizacja zainteresuje znacznie większe grono odbiorców.

ONE MALE – daj się oczarować wyjątkowej kolekcji manekinów odzieżowych

Każdy, kto kiedykolwiek prowadził sklep z odzieżą, wie jak trudno wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów. Manekiny odzieżowe ONE MALE są stworzone, by być w centrum uwagi. To perfekcyjnie wykonane modele, które intrygują swoim unikalnym designem, cechuje je wysoka jakość i funkcjonalność. Statyczne sylwetki prezentują odzienie w atrakcyjny sposób, a ponadto umożliwiają wygodną zmianę stylizacji. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na niezawodności, wybierz kolekcję ONE MALE.

Zobacz również kolekcję AEGON.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów