ONME

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka96 cm
Pas79 cm
Biodra89 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin męski biały

Manekiny białe to uniwersalna propozycja, która może pojawić się na wystawie Twojego sklepu. Oto model ONM-E z postawą z głową skierowaną w bok. Wyróżnia go lekki rozkrok i męskie rysy postury. Osoby oglądające kolekcję są w stanie wyobrazić sobie, jak będą wyglądały w zaprezentowanych ubraniach. Uproszczona linia ciała i brak widocznych zagięć czy załamań powodują, że manekin męski jest funkcjonalny.

Modele od MORE Mannequins doceniane są za idealną prezentację odzieży. Ich atutem jest łatwość zmiany ekspozycji oraz utrzymania w czystości. Uniwersalna konstrukcja może zostać wykorzystana do prezentacji ubrań z każdej kolekcji - letniej czy zimowej, biznesowej czy casualowej.

Zobacz damski odpowiednik :ONF-E

Manekin męski patrzący w bok – sposób na urozmaicenie wystawy

Prezentowany manekin został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. To materiał, który wyróżnia się eleganckim, atrakcyjnym designem oraz wytrzymałością. Dzięki temu jest to inwestycja na lata. Patrząca w bok postać, to sposób na urozmaicenie wystawy. Większość modeli ma głowę skierowaną na wprost. Delikatny rozkrok powoduje, że postać wydaje się stateczna, pewna siebie. Ten model świetnie współgra on z innymi manekinami z kolekcji ONE. Manekin ma wcięcie między palcami u stóp, dzięki czemu może prezentować pełne spektrum letniej odzieży – w tym japonki. To podkreśla jego uniwersalność zastosowań. Manekiny białe występują w dwóch wariantach: z głową semi-abstrakcyjną oraz abstrakcyjną.

Manekiny białe – zawsze idealna prezentacja kolekcji

Nasze produkty to ponadczasowe rozwiązanie szyte na miarę współczesnego rynku odzieżowego. Uniwersalna konstrukcja w białym kolorze pozwala na prezentację kolekcji wykorzystujących najróżniejsze motywy przewodnie. Dostarczamy w zestawie z farbą korekcyjną, aby w razie konieczności skorygować odpryski.

Manekin głowa jajo do Twojego butiku

Manekin w zestawie z podstawą (szklaną lub metalową) uzupełni wystawę Twojego sklepu. Wysoka jakość wykonania modelu podkreśli charakter premium miejsca. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zamówień z dostawą wprost do sklepu. Nie czekaj, pozwól swojej marce się rozwijać.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski biały

Manekin męski biały

Manekiny białe to uniwersalna propozycja, która może pojawić się na wystawie Twojego sklepu. Oto model ONM-E z postawą z głową skierowaną w bok. Wyróżnia go l ekki...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji