ONMB

1 755,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość190 cm
Klatka96 cm
Pas79 cm
Biodra89 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin męski stojący


Przedstawiamy manekin o klasycznych męskich rysach i budowie ciała. Znajdzie zastosowanie w przypadku zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wystaw. Postawa w stabilnym rozkroku z głową skierowaną na wprost kojarzona jest z pewnością siebie. Zaprezentowana na takiej sylwetce odzież prezentuje się korzystnie, co zachęca do zakupu. Manekin pełnopostaciowy można z powodzeniem wykorzystać w sklepach i butikach oferujących ubrania z półki premium.
Zobacz artykuł: '' Na co zwrócić uwagę kupując manekiny do sklepu?'

Męska sylwetka została dopracowana z uwzględnieniem każdego szczegółu – aby jak najlepiej odwzorowywać męską postawę. Jednocześnie uproszczona linia ciała i brak zarysowanych paznokci sprawia, że postać nie ma zbędnych załamań, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości. Manekin jest wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Materiał ten łączy w sobie wytrzymałość poliestru z elegancją szkła.

Zobacz odpowiednik damski:ONF-B

Manekin męski – sposób na idealną prezentację odzieży

Nasze produkty emanują niewidzialną energią. Wyprostowana sylwetka w połączeniu z dbałością o szczegóły – naturalnie odwzorowane ludzkie rysy twarzy, męskie dłonie – to idealna baza do prezentacji odzieży, która ma zwrócić na siebie uwagę klienta. Manekin pełnopostaciowy dostarczany jest w zestawie z minimalistyczną, przezroczystą podstawą (opcjonalnie metalową). Jest ona niemal niewidoczna, montowana do łydki. W komplecie znajduje się również farba korekcyjna. Pozwala ona łatwo samodzielnie skorygować wszelkie odpryski. Tak, aby manekin zawsze prezentował się nienagannie. Jakość to synonim pozytywnego wizerunku marki.

Manekin pełnopostaciowy z ludzką twarzą dopełni każdą wystawę

Manekin z ludzką twarzą wiernie odwzorowuje męską postawę. Dzięki temu prezentowany na niej ubiór wydaje się rzeczywisty. Klienci są w stanie wyobrazić sobie, jak będą wyglądali w danym secie ubrań. Jest to świetny sposób na nadanie stylizacjom indywidualnego charakteru i osobowości. Biały manekin męski wkomponuje się w każdą wystawę. Jest na tyle uniwersalny, że może prezentować najróżniejsze kolekcje – letnie i zimowe, klasyczne i zwariowane, sportowe i biznesowe. Dostępny w wersji z głową semi-abstrakcyjną lub abstrakcyjną.

Manekin męski z dostawą do Twojego sklepu

Jesteśmy polskim producentem manekinów. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zamówień z dostawą wprost do sklepu. Pozwól, aby nasz produkt zaprezentował ofertę Twojego butiku.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin męski stojący

Manekin męski stojący

Przedstawiamy manekin o klasycznych męskich rysach i budowie ciała. Znajdzie zastosowanie w przypadku zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wystaw. Postawa w stabilnym...

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej kolekcji